Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti belemennétek egy ilyen...

Ti belemennétek egy ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves lány vagyok, jövőre érettségizem. Még sosem volt kapcsolatom, mert nem álltam rá készen.

Most van egy fiú, aki velem egyidős. Nagyon kis aranyos, jó fej. Lehet vele beszélgetni, sok közös érdeklődésikörünk van. Okos gyerek, nem bulizik, nem cigizik, nem drogozik. Szóval tényleg nincsen semmi baj vele.

Viszont, én nagyon gyerekesnek érzem és sokszor kicsit önbizalomhiányos is. Nagyon hallgat az anyukájára. Sok dolgot nem engednek meg neki és szerintem eléggé könnyen hatnak is rá.

Én viszont néhány éven belül szeretnék elköltözni itthonról. Állítólag ő is szeretne költözni, de szerintem egyáltalán nem biztos, hogy elengedné ilyen hamar az anyukája, hiszen a nagytesója is még mindig velük él 25 évesen. És ő se mondta biztosra ezt a tervet, inkább csak álmodozásnak tűnt.

Mit gondoltok? Ti belemennétek ebbe a kapcsolatba? Nekem nincs tapasztalatom, neki sem volt még barátnője.

(Azért nem a tini párkapcsolatokba írtam, mert inkább olyan embereket szeretnék kérdezni, akik már voltak hasonló helyzetben, tapasztaltabbak)

Előre köszi a válaszokat és az indoklást!


2020. ápr. 22. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
7%

"nem bulizik, nem cigizik, nem drogozik."


Nekem ez a 3 kizáró ok egy pasiba, szval nem.

2020. ápr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy próbát megér, ha tetszik a srác. Nem kell annyira előreszaladni, egy idő után úgyis kiderül mennyire lesz komoly a kapcsolatotok. Visszagondolva az én első barátomra nem bántam meg hogy adtam neki egy esélyt még ha kb 1 hónapig is tartott a dolog. Nagyon jó tapasztalat volt.
2020. ápr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%

A fiúk 1 évvel később érnek, mint ti.

1 év múlva lesz olyan érett, mint most te vagy.

2020. ápr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Én is azt mondom, hogy érdemes megpróbálni. Nem kell avval foglalkozni megrögzötten, hogy mi lesz majd. Persze jó ha vannak tervek, elképzelések, de tudni kell a jelenben is élni és élvezni az életet. Még sok minden történhet addig, kár előrevetíteni a nem is biztos jövőt.
2020. ápr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Adj neki mindenképp egy esélyt. Sokat nem veszíthetsz.

Ráadásul annyira korai még most költözésről gondolkodni, ismerjétek meg egymást először.

2020. ápr. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy szót se ejtettél róla, hogy éreznél valamit iránta vagy ő irántad!
2020. ápr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem tetszik és szinte biztosan tetszem neki én is. De még komolyabban nem érzünk egymás iránt semmit.
2020. ápr. 22. 21:47
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én belemennék a helyedbe. Még ne ez lebegjen a szemed előtt, hogy ki mikor költözik el otthonról. Egy normális, okos srác! Mindenképp jó tapasztalat lenne számodra. És persze ki tudja mit hoz a jövő. Lehet, hogy tényleg "csak" egy tapasztalat lesz, de az is lehet, hogy pár év múlva össze is költöztök. Azonban nem érdemes most még ezen agyalnod :)
2020. ápr. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak megerősíteni tudom a többiek válaszát. Velem az exem azért szakított, mert 16 évesen nem szerettem volna összeköltözni vele. Egyrészt szüleim sem engedték volna, másrészt én se szívesen mentem volna bele. Hatalmas csalódás ért, mert nem gondoltam volna róla, hogy ennyiért eldob. Ne ez legyen a követendő példa. Ha tényleg igazak rá amit elmondtál róla akkor egy hatalmas ajándékot zsebelhetsz be az élettől. És ha még te el is költözöl, attól ugyanúgy működőképes maradhat a kapcsolat. Egyébként meg az is lehet, hogy pár év múlva ő is másképp fogja látni. Nem tudni mit hoz a jövő.
2020. ápr. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!