Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mai fiatalok karórákat hogyhog...

Mai fiatalok karórákat hogyhogy szeretik?

Figyelt kérdés

Persze nem mindegyik, de gyakran láttam hogy hordanak karórát és nem mindenki Apple Watch-ot hanem a hagyományos analóg vagy digitális órákat.


Pedig ez úgymond retró, régimódi, "öreges" dolog, de ha egy fiatal hordja ő miért szereti?



2020. ápr. 23. 11:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%

Igazából szerintem a többség most sem szereti, meg régen sem szerette. Csak ameddig nem voltak mobiltelefonok, meg az emberek fele nem számítógépnél dolgozott, akkor is tudni kellett, hogy mennyi az idő.

Hogy régimódi lenne? Nem hiszem. Sokszor az órával az elegancia párosul, mintegy tartozéka az elegáns viseletnek.

Más helyzetben meg az óra lehet trendi is, főleg, hogy manapság elég nagy divatja van a retrónak és cyberpunknak, és nem csak a 40+-osok körében. Egy karóra pedig mindkét említett stílushoz passzol.

2020. ápr. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Az óra remek kiegészítő.
2020. ápr. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

Tán azt hiszed hogy csak az apple a menő?

Téged se az eszedért szeretnek.

2020. ápr. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Egyrészt a karóra nem hiszem, hogy valaha is lesz olyan retró, hogy kimenjen a divatból, másrészt pedig én azért szeretem nagyon, mert a maga módján az is öltöztet. Ha pólóban vagyok, nem szeretem, ha "üresek" a karjaim.
2020. ápr. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nincs semmi gond az órákkal. Unokahúgom is azt kért névnapjara(6éves)van már otthon neki néhány, igaz az időt még nem igazán tudja leolvasni róla.

Nekem is van órám, kényelmes, nem kell elővenni a telefont, hogy megnézzük az időt.

2020. ápr. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az óra ékszer és kiegészítő is egyben. Nem hiszem, hogy "retro" lenne. Én szeretem, főleg az analóg órákat. Szerintem nagyon szép tárgyak és szeretem, ha a kezem ügyében van. Emellett nekem egyszerűbb ránézni az órámra mint előszedni a telefont a zsebemből.
2020. ápr. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én szinte mindig hordok karórát és ezzel nem egy barátnőm, barátom van így.

Van pár órám, szeretem őket, mert egyszerre egy egyszerű, de elegáns ékszer és hasznos is, hiszen ha érdekel az idő, nem kell elővennem a telefonom a legmélyebb zsebemből, hanem csak lepillantok a csuklómra.

megjegyzem, én sokkal jobban szeretem az analóg órát, és elképzelni nem tudom, hogy ez miért lenne régimódi vagy "öreges", főleg, hogy a családból szinte csak én hordok állandó jelleggel órát.

19/L

2020. ápr. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

Mert pl. ez, egy ipari műtárgy: [link]


Az Almás óra meg egy divat kacat.


Ráadásul az óra MINDIG nálad van/lehet, nem merül le, nem ázik be, nem kell leadod az őrségnek,...


És egyszerűbb a csuklódra pillantani, mint előbányászni a kabát alól vagy a táska aljáról a telefont.

2020. ápr. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én mai fiatal vagyok, szeretem az órákat, de pont azt vettem észre, hogy ez nem jellemző a mai fiatalok körében...


Egyébként én azért szeretem a hagyományosat, mert elegáns, öltöztet, jó kiegészítő, ékszerként is funkcionàl.

2020. ápr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem hiszem hogy a fiatalok többsége szerené. Alig látni valakin, akkor is inkább általad is leírt digitális órákat.
2020. ápr. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!