Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit értetek gyűlölet alatt?

Mit értetek gyűlölet alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sokan mondják, hogy gyűlölik ezt meg azt. A gyűlölet nálam azt jelenti, hogy kifejezetten rosszat kívánok a másiknak, orrvérzéstől kezdve a halálig végtelen a lista.


Ha csak kerülöm, mert irritál, vagy ha közömbös, hogy él-e vagy meghalt, az szerintem inkább utálat.


2020. ápr. 24. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyűlöl - GYŰl-ÖL. Felgyűlemlik benned az indulat és téged öl meg belülről.

Akit gyűlölök, az bár ne létezne az én olvasatomban.

2020. ápr. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tehát szerinted is azt jelenti, hogy a másiknak kifejezetten rosszat kívánunk, akár azt is hogy meg is haljon?

Azt nem tételezem föl, hogy bárkinek is konkrétan ezt kívánod.

2020. ápr. 24. 09:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálam kb ki nem élt bosszu, nem vett elègtètel.


Pl valaki nekem szandekkal rosszat okoz, vagy szandekkal sulyosan megbánt csak szorakozàsbol azaz érdeke sem füzödik hozzà, vagy vki látszolag ok nélkül utàl, és kifiguràz,ilyesmik váltanak ki olyan érzéseket hogy nem tudom/tudtam magam megvedeni, visszaadni, ö attol még über szuper boldog, holott ö volt a szemét, és mintha nem lenne ez mèg igy lezàrva.

Amikor az élettöl kapnak jo nagy pofont helyettem pl megcsaljàk azt aki megcsalt, akkor valamennyit enyhül ez a gyülölködö érzés, olyankor el tudom màr engedni a dolgot.


Szoval nalam a gyülölet valamifèle nyitva maradt dolog ami mèg folyamatban van es fusztràl.

2020. ápr. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

En nem fizikai bàntalmakat kivànnék hanem ugyanolyat amit kaptam. Hogy menjen at azon vagy hasonlon mint en.

Tekintve en sem fizikai bàntalmazásokat kapok.az egy más jellegü fajdalom. A lelki sokkal jobban fáj.

2020. ápr. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Es a lelki sokkal tartosabb is.
2020. ápr. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A lelli szenvedés kívánását is beleértettem a végtelen listába.
2020. ápr. 24. 10:01
 7/7 anonim ***** válasza:

"A gyűlölet nálam azt jelenti, hogy kifejezetten rosszat kívánok a másiknak, orrvérzéstől kezdve a halálig végtelen a lista."

leírtad. ezt.

2020. ápr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!