Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha senki nem értékeli, amit...

Ha senki nem értékeli, amit csinálok, akkor mivel motiváljam magam?

Figyelt kérdés

A belemet kiteszem nagyon sok területen, konkrétan alig marad szabadidőm.

De senkit nem érdekel, sőt, most, hogy elkéstem az online óráról, máris tökre ki tud akadni mindenki, hogy NA DE ILYEN HOGY LEHET, meg hogy a tanár is azért tett megjegyzéseket, mert tőlem nem ezt várja el, de édes istenem, az tényleg senkit nem zavar, hogy pont, hogy többet teszek, mint amit elvárnának? Tényleg rengeteget tanulok, konkrétan reggeltől estig minden nap, évek óta a legjobb teljesítményt nyújtom, és elhiszem, az, hogy most harminc percet elkéstem az egy órás óráról, nem jó dolog, de éppen tanultam, és elfelejtettem. De akkoris, szörnyen zavar, hogy miért nem azoknak szívják a vérét, akik tényleg nem csinálnak semmit. Teher alatt nő a pálma, de ÉN MAGAM rakom magamra a tonnányi terhet, nem kell még másnak is a negatív visszajelzése. Nagyon érzékeny vagyok, és nehezen tartok ki... Mivel motiváljam magam?:(



2020. ápr. 24. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd elmúlik. Te is rájössz hogy nem szívni kell mindennel és éjt nappallá téve dolgozni, hanem ésszel csinálni a dolgokat.
2020. ápr. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Magaddal motiváld magad :)

Tudom, könnyű mondani, de ha visszaüzenhetnék magamnak, akkor ugyanezt mondanám: akármit teszel, önmagadért tedd, ne várj külső megerősítésre.

Én kifejezetten az a fajta ember vagyok, aki mindenben kicsit tehetséges lenne, de elkallódtam, hamar rossz tanuló és érdektelen lettem, mert senkit semmilyen teljesítményem nem érdekelt, beleértve anyámat, aki még direkt le is húzott. Már túl öreg vagyok hozzá, hogy kijavítsam a hibáimat, de ha jól tippelem a korodat, te nem vagy még elkésve semmivel. Tűzd ki a célt, amiért tanulsz és küzdj érte. Magadért. Ebbe az is beletartozik, hogy mindig és mindenkor tartsd szem előtt a magad határait és engedj a lazításnak is amíg nem megy az addigi munkád kárára, ne érdekeljen, mit mondanak. Megérdemled, az idegeidre pedig később is szükséged lesz, vigyázz rájuk.

2020. ápr. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindig azt a lovat utik amelyik huz.
2020. ápr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Wadliba válasza:
100%
Szia, szerintem akitől a kritikát kaptad, ő jól ismer téged, tudja, hogy nem szándékosan csináltad... De mivel jól ismer, ki van akadva, hogy ez éppen veled, hogyan fordulhatitt elő. Ez inkább értetlenség lehet, mint kritika. Csak így tovább és próbáld ne véresen komolyan venni az ilyen reakciókat.
2020. ápr. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"de ÉN MAGAM rakom magamra a tonnányi terhet"


Ezt most úgy mondom neked, hogy én is hasonló voltam és vagyok még mindig. Ne terheld agyonra magad, mert csak tönkrevágod az egészséged és hamar ki is fogsz égni. Ne legyél túlteljesítő sztahanovista. A semmittevés és a belem kidolgozom stílus közt van középút.

2020. ápr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!