Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lehet egy ember félelmetes?

Mitől lehet egy ember félelmetes?

Figyelt kérdés
A legjobb barátommal sétáltunk a belvárosban,munkáját tekintve BV. felügyelő.Sétáltunk majd oda jött hozzánk egy teljesen ismeretlen fószer hogy "bocsi ne verj meg ha megkérdezem de nincs tűzed" ő mondta hogy nincs és mintha fószer ott se lett volna tovább ment.Alapvetően alkatra egy átlagos,talán picit pocakos srác,viszont mosolyogni ritkán mosolyog,gyakran vettem észre amúgy hogy az egyik keze általában ökölbe van,viszont nem egy idegbajos típus,de Tesconál a kéregetők se szokták megállítani,ami még jellemző rá hogy nem csak hogy ritkán mosolyog,de nézése is gyakran elég szigorú.Szigorú nézés,vagy csak egy ökölbe szorítót kéz tényleg ki tudd egyesekbe váltani ilyen félelem szerűt.Nem volt verekedős se,de mindig megvédte magát ha esetleg vesztesen jött ki akkor is,de miután egy srácnak az ujját eltörte mikor meg akarta verni utána senki se kötekedett vele.
2020. ápr. 24. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
én félek válaszolni...
2020. ápr. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Eg csak testbeszéd ahogy levettem. Azt tudat alatt is olvassa az ember. Hacsak nem SS egyenruhában sétálgatott veled egy osztaggal a hátatok mögött akkor ez lehetett a háttérben.

Erre elég rátenni egy olyan arcszerkezetet meg "nézést" ami ezt eredményezi és kész is. Haja milyen? Nekem ez a fél kéz ökölben meg pocak valahogy csak egy erőszakos átlagembert jelenített meg, DE ez csak megjegyzés, olvastam hogy szerinted nem az.

Mindegy, azt gondolom amit leírtam.

2020. ápr. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A testbeszéde alapból elég lehet hozzá,plusz szinte biztos,hogy a tüzet kérőnek volt olyan tapasztalata,hogy megverte valami agresszív egyén.
2020. ápr. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!