Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A gyakori kérdésekre azok...

A gyakori kérdésekre azok járnak vissza válaszolgatni, akik okoskodni akarnak?

Figyelt kérdés

Ha kell, ha nem

Ha értenek az adott témához, ha nem


2020. ápr. 24. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem.
2020. ápr. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
De igen!
2020. ápr. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, én nem értek ehhez.
2020. ápr. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Deák Dominik 2020 ***** válasza:

Részemről igen :D

De azért igyekszem olyan témához hozzászólni, amiről van fogalmam.

2020. ápr. 25. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok direkt okoskodni akartam, alig vártam, hogy valaki megcáfoljon és mondhassam hogy de igen! De viccet félretéve:mindenféle emberek vannak itt.
2020. ápr. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen és kiélni a bunkózási vágyamat <3
2020. ápr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyrészt igen.

Ezen az oldalon a többség olyan lehet, mint a valót életben a frusztrált átlag magyar: a max. középfokú végzettségű, alaktalan/dagi, „mindenhez értő” átlagos munkát végző, szájhős átlag proletárok.

Kétlem, hogy itt a többség mondjuk versenyszférában dolgozna, már csak azért is, mert ennyi szerényebb képességű arrogáns női válaszolót sem láttam még sehol, mint ezen az oldalon. Vagy ennyi érvelni nem tudó, magának ellentmondó szövegértéssel hadilábón álló embert.

Gyanítom, hogy többségük max. unatkozó eladó/titkárnő, aki feljön beszólni nálánál értelmesebb embereknek meg okoskodni, ha már a pénztárban ülve mer.

2023. ápr. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!