Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elfelejtem néhány szó jelentés...

Elfelejtem néhány szó jelentését, mi történik velem?

Figyelt kérdés

Régen tudtam mit jelent a szentimentális, a konteksztus, organikus, meg olyat is elfelejtem, hogy korán vagy későn, a történelmi eseményekről nem is beszélve.


Most szerettem volna angolt tanulni, de semmi nem marad meg azon kívül amit suliba anno tanultam.


Butulok? Csak 22 éves vagyok.

Fél éve nem beszéltem nagyon senkivel mélyebb dolgokról, felületes lettem kommunikációba, pedig régebben ilyen gondom nem volt. Már nincs kedvem megszólalni, semmi motivációm jártatni a szám úgy sem ér semmit mert gyerekes a kinézetem és kiröhögtek sokszor.


2020. ápr. 25. 02:36
 1/2 anonim ***** válasza:
36%

1. Megválaszoltad a kérdésed

2. Önbizalomhiánnyal és önsajnáltatással nem lesz könnyű


Szedd össze magad mert semmi baj?

2020. ápr. 25. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát velem is hasonló a helyzet csak nekem az angol hamarabb eszembe jut mint a magyar. Én úgy próbálok javítani a magyaromon hogy könyveket, cikkeket olvasok. Wikipédián böngészek. Ajánlom neked is
2020. ápr. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!