Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti kezdenétek ezzel valamit a...

Ti kezdenétek ezzel valamit a helyemben?

Figyelt kérdés
Visszautasítottam egy 23 éves fiút, és ő azóta széles körben azt terjeszti rólam, hogy én milyen ostoba vagyok, velem nem érdemes kezdeni, mert buta vagyok, hülye. Én úgy gondolom, hogy aki számomra fontos, az nem hiszi ezt el és nem hallgatja meg. De az is lehet, hogy tévedek. Kíváncsi vagyok, ti ebben a helyzetben mit tennétek.

2020. ápr. 25. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

23 évesen ennyi esze van? Szép...

Egyébként ez egy jó teszt lesz. Aki elhiszi rólad neki ezeket egy szó nélkül, azért nem kár, nem igaz barát, bármennyire is annak tűnt.

2020. ápr. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 he84 ***** válasza:
Hát aki ezt csinálja 23 évesen, az eléggé éretlen, gyerekes. Nem bírja elfogadni a nemet, ezért csinálja ezt gyerekes bosszúból. Bár attól is függ, hogy miért mondtál neki nemet kérdező, mert nem mindegy.
2020. ápr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 he84 ***** válasza:
És ne foglalkozz vele, az ilyen még inkább nem érdemel meg téged. Így kiderült, hogy túl rosszul és bosszúval viseli a nemet.
2020. ápr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!