Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is voltatok abban a helyzet...

Ti is voltatok abban a helyzetben hogy kifele azt mutattátok hogy minden rendben veletek de igazából se mi sem volt rendben és belülről sirtatok?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 26. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, mindenkivel megtörténik.
2020. ápr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Mindig így vagyok.
2020. ápr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
*semmi sem
2020. ápr. 26. 14:04
 4/8 anonim ***** válasza:
A facebook és társai nagyrészt erről szólnak.
2020. ápr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Értelemszerűen a legtöbb emberrel nem osztom meg a bajaimat, de vannak olyan emberek akikkel bármikor, bármit. Előttük nem tettetnék, hogy jól vagyok, ha közben nem.


24/F

2020. ápr. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem vagyok mártír. Ha valami szar, azt kimutatom, akkor legalább kapok segítséget
2020. ápr. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rengetegszer. Nagyon érzékeny vagyok, de nem szeretem kimutatni azt, ha gyenge vagyok, mert megkaptam már, hogy túlérzékeny vagyok, hisztizem meg ilyesmi. Meg vannak azért olyan helyzetek, ahol nem veszi ki jó magát az, ha az ember mondjuk felemeli a hangját vagy elsírja magát. Nyilván pl. munkahelyen ez nagyon nem lenne profi hozzáállás, pedig ott is találkoztam már olyan helyzettel, hogy nagyon szemét módon bántak velem és megaláztak. A legutóbbi ilyen nagyon durvább helyzet meg az volt, amikor egy magánéleti krízis miatt rosszabbul teljesítettem a munkahelyemen, és azért mégsem mondhattam el a főnöknek, akivel nem vagyok olyan bizalmi viszonyban, hogy azért, mert otthon ez meg ez van, és nem tudok úgy koncentrálni / depresszióba estem. De nemcsak munkahelyen, hanem családdal, ismerősökkel is történik ilyen, hogy nem vagyok kész arra, hogy beszéljek vmiről, ami bánt.
2020. ápr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem minden érző embernek vannak ilyen pillanatai.Nekem is volt ilyen.
2020. ápr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!