Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindenütt jó de MOST a legjobb...

Mindenütt jó de MOST a legjobb otthon, szöveg hangzik el a rádióban, mégis sokan ennek ellenére kimennek a szabadba, sétálni, levegőzni, napozni. TI miért teszitek ezt? Miért nem maradtok otthon? Mi a ti álláspontotok?

Figyelt kérdés
Ezt rálehet fogni a sporttevékenységre és a mozgás szabadságára, de azért mégis a naplástónál menni nem lehet a tömegtől pl.... miért? MIÉRT nem maradtok otthon?
2020. ápr. 26. 18:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha a rádió azt mondja, hogy ugorj a kútba, akkor beleugrasz?
2020. ápr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Máshol is mondják, illetve KÉRIK a szakértők.
2020. ápr. 26. 18:42
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok helyen azért vannak sokan mert mindenki azzal számol, hogy senki nem lesz ott. Van egy kis weekend házunk, földúton lehet kozlekedni arra. Máskor az ott lakókkal vagy tulajokkal találkozhatsz, most mindenki arra felé kirándul, sétáltat kutyát
2020. ápr. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már nem olyan fontos ez az otthon maradás. Egyébként is nemsokára enyhíteni fognak a korlàtozásokon,megy tovább az élet. Az emberek megunták mostanra az egészet. Én egy hónapig dolgoztam itthon, a héten már vissza kellett mennem az irodába. Nem is bánom. Igaz több mint egy hónapja nem találkoztam a barátaimmal, nagyszüleimmel, sehova nem mentem a bolton kìvül. Én is igyekeztem betartani.

Te hány hónapig szeretnél bezárva élni kérdező?

2020. ápr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én itthon vagyok pár hete, csak boltba megyek heti egyszer.


Szerintem ez ilyen "csakazértis" hozzáállás. Olvastam egy cikket, hogy valamelyik itthoni városban este 10 után kijárási korlátozás van, és egy csaj mondta, hogy majdnem bealudt, de csakazértis 10 után vitte le a kutyáit sétálni, mert neki ne mondja meg senki.


Meg egy kicsit olyan, mint amikor felmosol a konyhában, és hagyni kéne száradni, de hirtelen az egész családnak kell onnan valami halaszthatatlan.

2020. ápr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én egy percet nem maradtam otthon, csak érdekelt mások miért nem :D az én indokom az, hogy az ellaposítás csak annyiban segít, hogy ne terhelődjkön túl az egészségügyi ellátó rendszer, viszont a másik oldalon pedig szépen összeroppan a gazdaság.... ami legalább annyi áldozatot fog szedni mint maga a vírus, a nemlétező betegelélátás miatt amikor feloldják, rászakad mind az egészségügyre és az is összeomlik.... rengetegen fognak meghalni, akik élhettek volna és NEM koronavírusban. a legjobb az lenne, ha figyelmeztetnék a lakosságot, hogy aki krónikus beteg maradjon otthon, mi pedig egészséges emberek szépen átesünk rajta és megszerezzük az immunitást és ennyi. de érdekelt más miért nem marad otthon.
2020. ápr. 26. 19:01
 7/11 A kérdező kommentje:
64%-os válaszadónak írtam !
2020. ápr. 26. 19:03
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy minél kevesebb emberrel érintkezzünk, akiktől elkaphatjuk és akinek átadhatjuk. Na most nyugodtan lehet odamenni, ahol nincsenek mások. Szóval ki kell jutnom a városból, de utána már nincs senki, kedvemre biciklizhetek egyedül. Vagy a mezőre pár utcányira tőlem, ahol bőven el tudom kerülni azt a pár kutyasétáltatót, akik arra járnak. Tanulok, szóval csak boltba megyek el, meg sportolni. Nem kell 0-24-ben itthon ülni. Az, hogy mások miért mennek oda, ahol várhatóan sokan vannak - azért mert ennyi eszük van...
2020. ápr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
Marad a fszom. Nem veszek el napokat, az amúgyis rövid életemből, egy ilyen vicc lfsz miatt, aminek menetrendszerinti vége van (aha persze)
2020. ápr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sokkal gazabb az, hogy most nem mehetünk el kontrollra,.meg ahová beutaltak minket stb... Majd ettől roskad, szakad be az eü, nem a koronatol.
2020. ápr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!