Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ember halálának örülni?

Ember halálának örülni?

Figyelt kérdés

Érdekes kérdés, ma olvastam, hogy Észak Korea diktátora annyira eltűnt, hogy egyes spekulációk szerint akár meg is halhatott. Amit én nagyon jó hírnek élnék meg, ha tényleg így lenne.


Kinek mi erről a véleménye? Ember halálának lehet örülni? Szerintem igen, főleg ha a népét zsaroló, éheztető diktátorokról van szó.


2020. ápr. 26. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Nehogy azt hidd, hogy vége a van a diktatúrának.
2020. ápr. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
En sok ember halalanak orulok es sokat varok is. Aki mast terrorizal es masokat tesz tonkre az megerdemli a halalt es nem vagyok hajlando emberi lenykent tekinteni ra.
2020. ápr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell olyan messze menni, van pár ember a környezetemben is, aki halálának örülnék.
2020. ápr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Rossz ember halálának persze, hogy örül az ember. Ez nem a kárörömről szól, hogy "de jó, xy-nak milyen szar, mert most meghalt, jól van, megérdemelte!" Hanem arról, hogy de jó, xy nem tud többé ártani másoknak, nem tud többé kárt okozni a világban a viselkedésével.


ÉS ez különbség.

2020. ápr. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
A nagyon súlyos, már csak borzalmasan szenvedő betegeim halálának "örülök",mert megváltás nekik.
2020. ápr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem öröm ez, inkább egy elégedettség, egy megnyugvás hogy megkapta amit megérdemelt az illető. (például súlyos bűnözők, gyilkosok esetén) Sajnos azt hogy konkrétan Észak-Koreában mi lesz azt nem lehet megmondani. A legnagyobb esély arra van hogy akárki jön is utána, nem lesz jelentős változás.
2020. ápr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom sajnálni azt, aki szándékosan árt másoknak. Szerintem az ilyen emberek halála megkönnyebbülés a világnak.
2020. ápr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon emberfüggő.Ha a népét zsarolja kínozza meg ilyenek akkor elhiszem hogy örül a nép a halálának.De ha egy sima átlagos ember aki nem gyilkolt meg nem is tett semmit sz ellen hogy meghaljon annak nem szabad örülni hiszen nem ártott senkinek.
2020. ápr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!