Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mièrt nem tetszik senki sem?

Senkihazivolnek kérdése:

Mièrt nem tetszik senki sem?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tetszik senki sem mert állandóan hibát találok az emberekben, ami miatt nem randiznék vele. Sok ember tök jól néz ki amíg a szemem sarkából látom, de amint ránézek, rájövök hogy mégsem tetszik és hogy vagy csúnya, vagy szimplán nem az esetem. Miért van ez?

2020. ápr. 26. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert egoista vagy?
2020. ápr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vagy nem találtál megfelelő embert, vagy a hibát magadba kell keresd.

Te sem vagy tökéletes, és senki nem lesz 100%-ig megelégedve veled.

2020. ápr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen velem is volt már. Én szerintem csak szimplán nehezen engedek magamhoz közel mást. De amúgy nem vagy egyedül hidd el. Egy barátnőm pont ebben a helyzetben van. Míg nekem mindig volt crushom, addig neki senki sem jött be, és nem értettük miért van ez. Mostanában én is válogatósabb lettem, és csak olyan tetszik meg, akit vonzónak találok, semmi nem unszimpi a külsejében. Hát nem az a lényeg, hogy számodra vonzó legyen a másik külsőre? :D Persze a belső is nagyon fontos. De isten ments, hogy olyannal jöjjek össze, akinek a külsőre nem az esetem. Volt már rá példa, és hát nagyon-nagyon zavart, nem is lett folytatása. Inkább vagyok szingli.
2020. ápr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*aki
2020. ápr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti, én is dettó :) A belső fontos de számomra a külső nagyon sokat számít és amikor olyannal voltam akit csak belül kedveltem de kívül nem tetszett, az engem is zavart és valahogy nem tudtam úgy kibontakozni előtte, egyszerűen nem ment. Viszont nyilván nekem is van ideálom, de az baromi ritka, lehet bennem van a hiba, de ezen nem tudok sajnos változtatni.
2020. ápr. 26. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!