Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aromantikus volnék?

Aromantikus volnék?

Figyelt kérdés
18 eves lany vagyok. az elso kapcsolatom 14 evesen volt egy 17 eves fiuval, elso csok, elso erintesek, minden ilyesmi. ekkor voltam szerelmes utoljara. nyilvan amit eloszor tapasztal az ember, komolyabban veszi mint utana.ezen kb masfel ev alatt tettem tul magam eleg mely pontokat atelve. azota akarmennyi kapcsolatom volt hamar veguk lett mert kiabrandultam a masikbol(kb 3 het alatt), ami annyit takar hogy nem vonzodtam hozzajuk. de szerelmet sosem ereztem irantuk. nem veluk volt a baj, tokeletesen bantak velem, en egyszeruen nem ereztem ugy irantuk ahogyan ok. szakitas utan egy percig sem sirtam vagy ereztem magam rosszul. nem voltam szerelmes, inkabb csak egy rovidtavu kotodes alalkult ki. mar egy jo ideje nem is probalkoztam kapcsolattal, nem is akarok, nem vagyom ra. az osszes szerelmes embert latva es az osszes ilyen nyalas dologtol “undorodom” es nem kivanom magamnak.szexet viszont ugyan ugy kivanom
2020. ápr. 26. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatban voltam vkivel, aki elmesélte, hogy egész életében ugyanígy 3 hét alatt mindenkiből kiábrándult, kivétel nélkül. Belőlem is. Szóval ha ugyanaz a gondotok, akkor ez hosszú távúnak ígérkezik. Mindenkiből kiábrándul egy fellángolás után.
2020. ápr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
33%
Vagy majd jön egy fiú akibe megint fülig szerelmes leszel. 18 vagy, fiatal még nagyon.
2020. ápr. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!