Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, hogy ne én...

Mit csináljak, hogy ne én érezzem magam rosszul mikor a nővérem egy rossz ember?

Figyelt kérdés

Tehát vagyok én, semmi rosszat nem csináltam a nővéremnek, mégis mióta csak vissza tudok emlékezni, ő mindig önző és fukar volt velem. Pedig én vagyok kb a teljes nyugalom és elfogadás megtestesítője, ő mégis mindig önző velem. A legrosszabb az egészben, úgy érzem az, hogy ezért én érzem magam rosszul, mintha ez az én rossztulajdonságom lenne.

Szerintem nála főleg mostanában több faktor is játszik, szexuálisan frusztrált, szar az élete, súlyprobléma stb.. de attól nem hinném, hogy ezt másra kellene kivetítenie.

Őszintén érdekel, hogy hogyan tudom erről elterelni a gondolataim valami pozitív felé, és nem is szeretnék erre gondolni, csak olyan nehéz.



2020. ápr. 26. 22:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Tudnál példát mondani arra, hogy az általad felsorolt tulajdonságokkal miért illetted?


Amúgy, akkor szerezz neki srácot, vagy menjetek el együtt futni, mozogni.

Gondolom egy háztartásban éltek:D

2020. ápr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nincs kedvem mindet leírni, de hidd el így van, ismerem

Én tanulok, sportolok, házi munkát végzek, mindenem megvan tehát én biztos nem fogok vele sehová se menni

2020. ápr. 26. 23:05
 3/13 anonim válasza:
84%
Irásodból is látszik hogy egoista kis hülye pi.... vagy . Úgy írod mintha te magad lennél a tökéletes NŐ és még oda írod te nem mész vele sehova ..
2020. ápr. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
80%

lehetséges, hogy az, a nővéred problémája, hogy nem érzi úgy, hogy a húga lennél, hogy szeretnéd, hogy foglalkoznál vele.

nagyon könnyű csinos, fiatal nőként kb. undorral tekinteni egy másik nőre, akinek súlyproblémái vannak, és nem talál magának még alkalmi partnert sem


lehetséges, ha nem úgy beszélnél róla, mint egy gyűlölt kolléganődről, hanem úgy, hogy érezni lehessen, hogy a testvéred, és esetleg megpróbálnál neki segíteni, akkor ez idővel változna


de ahogy az írásodból eddig lejött, te egy kupac sz@r vagy

2020. ápr. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Elég szár az, hogy a nővéredet rossz embernek tartod. Talán le kéne ülni és beszélgetni. Ki tudja mi történt babakorodban, ami benne nyomot hagyott az irányodba. Lehet kicsit irigy is rád. Meg kellene ezeket beszélni, lehet rosszul ítéled meg a dolgokat, lehet segítségre szorulna. Persze ez kétirányú dolog, de lehetnétek nyitottabbak egymás felé, mert ha később beüt valami komolyabb baj, akkor össze kell tudni fogni és nem kicsinyes sérelmeket rágódni.
2020. ápr. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Wow wow wow, azért álljon meg a menet. Én neki semi rosszat nem csináltam, mégis engem bánt. A nővérem személyisége borzalmas, olyan mint a nagyimé és dédimé volt, mindent tudó, sérthetetlen személyiség. Nem fogom részletezni, sem azt, hogy miket csinál nekem, ami rosszul esik.

Azon kívül, hogy én vagyok itt is a rossz, értelmes választ nem kaptam.

Én is magamon segítettem mikor rossz volt nekem, és attól hogy valakinek szar, még nem kell a másik emberre kivetíteni.

2020. ápr. 27. 10:21
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Drágám, szerintem te rosszabb vagy és tudod is ezt nagyon jól, de bánt ezért írtad ki a kérdést is... önmegnyugtatás.


Vagy akkor miért nem szeretnéd részletezni? Akkor miért írtad ki a kérdést?-.-

2020. ápr. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

Költözz külön.(Ha jól értem,most egy háztartásban éltek.)A mérgező környezet rossz hatással van az emberre(Lásd ezt az oldalt,ha sokat olvasom itt a kommenteket,kedvem támad atomot dobni az országra.)Addig is,próbálkozz a meditációval.


https://www.youtube.com/watch?v=As1G80wxuvk&t=6s

2020. ápr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen, mindenképpen el akarok költözni, köszi a videót
2020. ápr. 27. 19:39
 10/13 1Léna ***** válasza:
76%

Elhiszem, hogy rossz neked így a növéreddel.

Egy törvényszerüség van. Ha szeretnéd, hogy a környezetedben élő megváltozzon, neked kell elősször megváltoznod. Persze az sem mindegy, hogy milyen irányban?

A világon a legnagyobb ereje a szeretetnek van. Ha a nővéreddel azt a szeretet nyelvet beszélnéd ami az ő szeretnyelve, megváltozna a közöttetek levő kapcsolat.

Nézz utánna! 5 szeretetnyelv van. Ezt más kapcsolataidban is jól tudod majd használni.

Meg kell tanulnunk a hozzátartozóinkat úgy szeretni amilyenek, mert mindenkinek vannak olyan hiányosságai, gyengeségei, amit a másik ember is csak a szeretetével tud elfedezni, megbocsájtani.

A nővéred élete ha már sok helyen kudarcot vallott, nem népszerűsíthető, mert még jobban lejáratódna. Lehet, hogy benned bízik, mert a testvére vagy. Lehet, hogy rosszul fogalmaz, rosszul közelít, de talán számít az együttérzésedre, a segítségedre, a támogatásodra. Ezt ki kell deríteni!

2020. ápr. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!