Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki beszélgetés közben folyama...

Aki beszélgetés közben folyamatosan közel jön hozzám, az meleg?

Figyelt kérdés

Akárhányszor beszélek vele állva, mindig az van, hogy az arcomba mászik. Ha nem megyek arrébb, akor képes 1 centire közel jönni a fejemhez. Egyébként 30 évesek vagyunk, és kb 10 éve ismerem, mindig ez volt. Meg többször hozzáért a nemi

szervemhez is gatyán keresztül, de látszólag véletlenül.



2020. ápr. 27. 09:52
 1/9 Balatoni srác^ ***** válasza:
43%
Lehet.
2020. ápr. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
86%
Ha szociálisan amúgy nem viselkedik furcsán, akkor lehet hogy szeretne tőled valamit. Lehet, hogy vonzódik hozzád, de azért nem biztos hogy meleg. A 10 év alatt én már biztosan finoman rákérdeztem volna, hogy mi az oka a közeledésének?
2020. ápr. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

és hagyod neki? Én tényleg meleg vagyok, de eszembe nem jutna senkinek a nemi szervéhez hozzáérni, és másnak se hagynám, hogy hozzáérjen!

Más férfival - akár vonzódok hozzá, akár nem, a kézfogás a legintimebb érintkezésem, vagy ha baráti a viszony, akkor maximum a vállára teszem a kezemet haverilag... és baromira nem birnám, ha bárki belemászna illetéktelenül az intim terembe.


Elég bizarr viselkedés!

2020. ápr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

hogy lehet egyáltalán VÉLETLENÜL hozzáérni egy másik férfi nemi szervéhez? Nem is tudom elképzelni a szituációt! Én békés ember vagyok, de ösztönösen hátralökném az illetőt ilyen esetben, és ha másodszor is előfordulna, szóvá is tenném, hogy figyeljen jobban, mit csinál.

Amúgy én is 30 vagyok, előző válaszoló voltam.

2020. ápr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

A barátod nem meleg, hanem gyökér.

Egy (normális) meleg ilyet nem csinál. Tudom, én is az vagyok. Én kifejezetten utálom, ha belemásznak az arcomba. Az embernek kell a személyes tér, ösztönösen hátrál, ha valaki megsérti azt.

Én biztosan szóvá tenném a dolgot.

2020. ápr. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mondtam már többször is, de lehet hogy részleges autista is, vagy nem tudom, de vannak fura dolgai. Viszont a pöts fogdosás elég gyanús. De lehet h majd erre is rákérdezek. Meg olyan is van, hogy ha nagyon benne van egy témában, akkor szinte ordítva beszél, és a villamoson is olyan dolgokat mond, mint ha nem venné észre, hogy egy csomóan vannak ott rajtunk kívül. Persze ezek nem zavarnak. Inkább csak az amit a kérdésben írrtam.
2020. ápr. 28. 22:05
 7/9 anonim válasza:
44%

Akár meleg akár nem ez illetlenség.

Én se érek hozzá a suliba más pasi farkához bármennyire vonzódok hozzá.

Sose szeretem a nyomulós embereket

2020. ápr. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem van rá némi esély, hogy meleg, lehet tényleg valamiféle vonzalmat érezhet irántad, de nem tudom, lehet, hogy ő egyszerűen ilyen. Az is elképzelhető, hogy valamilyen formában sérült,de szerintem is a legjobb lesz vele, ha közlöd vele, hogy neked ez eléggé kényelmetlen. Én valahányszor ilyen emberbe botlottam, és mindig ha tudtára adtam, hogy nekem ez vagy az nem tetszik, a legtöbbször megértették.
2020. ápr. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ahogy olvasom, nem valószínű, nem kell félreérteni. vannak emberek, akik sajnos nem ismerik a szociális szférákat, amit általános iskolában megtanulunk. Ez az intim szféra ami mindenkinek van, ez az amin belül már kellemetlennek érezzük egy másik ember jelenlétét. nekem is vannak ilyen ismerőseim, nekik ez sajnos hiányzik. Nyugodtan figyelmeztesd, hogy álljon hátrább mert kellemetlen neked. Nekem pl női ismerőseim is vannak és nem azért jönnek közel mert bármi több lenne, csak egyszerűen neki nincs privát szférája és nem érzi át ezt. Ilyenkor feltűnően hátrébb szoktam lépni, de ha nem veszi észre magát és jön direkt közel, akkor azért rászólok.
2020. máj. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!