Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen emberből lehet milliomo...

Milyen emberből lehet milliomos, milliárdos?

Figyelt kérdés

Szerinten ezek játszhatnak:


- Nagyon okos

- Baromira bevállalós

- Nagyon elszánt, előzöleg traumatizált

- Pszichopata



A jó kapcsolatokat most felejtsük el! A selfmade elméletre gondolok a kérdésben!



Pszichológiai, szociológiai, történelmi megközelítéseket - meg bármi mást is - nagyon szívesen fogadok zöldért cserébe!



2020. ápr. 27. 10:51
1 2
 1/11 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
88%

Igényesség. Halál komolyan, ez a legjobb gyűjtőszó, amit találtam eddig, a magunkfajtára.

Egy buta, szegény ember igénytelen, úgy mindenben. Egy okos, előrelátó ember pedig messzemenőleg igényes.

Nekem igényem van rá, hogy legyen befektetésem, igény van rá, hogy több lábon éljek, ha betegség ér, ne másnap már csődbe is menjek. Egy buta, csóró embernek arra van igénye, hogy "na, ezt a mai napon letudtuk, majd holnap is lesz valami".

Privátba szívesen kifejtem, itt csak össznépi utálat menne :D

2020. ápr. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Aki szerencsés, meg persze lottózik.
2020. ápr. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

"Minden katona a tarsolyában hordja a marsallbotot" (Napóleon Bonaparte)


Vitézkedj, találd meg a tarsolyodban és marsall leszel.

2020. ápr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
szerencsésből. vagy szerencsésen fektet be (nyilván ehhez a tudás is hozzájárul), vagy szerencsésen megnyeri a lottót.
2020. ápr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
87%
Csak a szegény emberek hiszik, hogy ez szerencse kérdése...
2020. ápr. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

Bármilyen ÉRTELMES emberből akinek van elhatározottsága,

és nem fél kockáztatni.

Tudjon előre tervezni, hogy lássa mit miért csinál és mi lesz az eredménye.

2020. ápr. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Az okos nem elég. Ha valaki nagy koponya és képes újat alkotni, az potenciálisan jobb esélyekkel indul, máskülönben csak mezei alkalmazott marad.


A kissé leszarom (mások véleményére ritkán adó), egyébként talpraesett, nyitott és eszes embereknek van szerintem a legnagyobb esélye, ha a tisztességesség is szempont

2020. ápr. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Kitartó, szorgalmas, képzett (pénzügyi értelemben is ), jó stratéga, képes a lemondásra a jövőbeli célokért, motivált és tettre kész. Ez nem szerencse kérdése, annál aki önerőből építette fel az anyagi helyzetét. Előbb-utóbb mindenkinél jön a "szerencse"= lehetőség, akkor ha tett érte előtte.
2020. ápr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

ez a két szerintem fontos tulajdonság talán még nem volt:

*** önfegyelem***

*** fókusz *** (fontossági sorrendek felállítása, és betartása)

2020. ápr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szerintem az számít ha okos, igényes, és jó üzleti, érzéke van, az se árt ha jól tud beszélni és tud az emberekre hatni a szövegével.
2020. ápr. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!