Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy férfinak alapvető üzleti...

Egy férfinak alapvető üzleti érzéke miért nincs?

Figyelt kérdés

Alapvető alatt azt értem, hogy pl. ha valamire már nincs szüksége akkor azt eladja.


Olyan hülye szokása van hogy mindent ami nem kell már neki azt elajándékozza. Na jó lakást és kocsit nem, de kifejezetten nagy értékű dolgokat sem ad el hanem ajándékba adja.


30-50 ezer forintos órákat, új tv-t vett, a régit havernak oda ingyen, új bicaj, régit ingyen uncsitesónak,

százezres mobilt nyert egyszer na azt is ajándékba unokahuginak.


Évente többszázezret az asztalon hagy!!!


Mi értelme van ennek?



2020. ápr. 27. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Azt csinál a saját holmijával, amit akar. Mi közöd hozzá? Talán az bánt, hogy nem neked adja ezeket?
2020. ápr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Ha van pénze és megteheti, akkor lehet hogy nem akar bajlódni az üzleteléssel.

Ha nincs pénze és amije van azt így elszórja, akkor alacsony szintű a pénzügyi kultúrája.

2020. ápr. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Nem akarok senkit megsérteni, de ez az "eladom mindenemet" leginkább a csóró prolikra jellemző.


Akinek van pénze, munkája, bevétele, az nem fog azzal szarakodni, hogy minden szarral csencseljen, hirdessen, áruljon, várja a vevőket. Csak oda adja és kész. És foglalkozik inkább azzal, amivel valójában pénzt tud keresni.


Az üzleti érzék nem ott kezdődik, hogy eladod a lomjaidat.

2020. ápr. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

# 3


Na de 100 ezret érő új bontatlan mobiltelefont is?

2020. ápr. 27. 23:17
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Nyerte, tehát pénzébe nem került. Ne legyél már ekkora proli.
2020. ápr. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pereld be a nagylelkű szemétládát, mielőtt megint örömet szerez valakinek!
2020. ápr. 28. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet, nem érzi magához méltónak az üzletelgetést, meg a hülye vevőkkel bajlódást.

A telefont mondjuk én megpróbáltam volna eladni egy szaküzletnek, mindenesetre az utca emberének tuti nem. De én nem is vagyok gazgdag.

Szerintem ha van pénze, ez sokkal nemesebb dolog, mint mindenből pénzt csinálni. nekem kifejezetten antipatikusak ezek a kereskedő alkatok.

2020. ápr. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jószívű, jószndékú ember. Nemhogy örülnél, hogy vannak ilyenek. Örömet okoz neki, hogy másoknak örömet okoz.
2020. ápr. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet mindenki uzletes zsido.
2020. aug. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!