Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen tanácsokkal tudnátok...

Milyen tanácsokkal tudnátok ellátni egy anti/aszociális/intro személyt az új munkahelyre vonatkozóan?

Figyelt kérdés

A kérdés hasonló, de szociális emberekhez is szól, bárki, aki erre vonatkozóan jó tanácsot tudna adni.

Én jómagam szeretek egyedül lenni a magánéletemben is és ha járok valahova, az is a természet, de nem ez a lényeg most.

Nem szeretem a közösségeket, meg nem szeretek emberekkel lenni, stb.

Egy ideig bírom játszani a munkahelyeken a szerepet, hogy valamennyire beilleszkedjek, de mindig kilógok.

Nyilván csak azért szeretnék beilleszkedni, hogy megmaradjon az állásom és ne elsőként rúgjonak ki, ha oda kerül a sor, biztos értitek.

De általában nem sokáig megy fenntartani ezt és hamar megmutatkozik, hogy valójában nem érdekel.

Beszélgetni általában nem tudok csak úgy, meg semmit, illetve nem is akarok szívem szerint.


Na de erre vonatkozóan most bármilyen tanácsot szívesen fogadnék, aztán kipróbálom őket, hátha valami bejön. :)

(hogy hogyan próbáljak viselkedni az elejétől fogva a munkahelyi környezetemben például).



2020. ápr. 27. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Legyen nálad két doboz Xanax :)


Mondom ezt introvertált személyként, vagy ahogy te fogalmazol "antiszoc" ként :D

2020. ápr. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Bocsi, de nem használok semmiféle ilyen gyógyszert. :D

Mikor nagyon szorongós voltam úgy voltam vele, hogy a szorongást inkább legyőzöm és túlteszem magam rajta, nem szeretek függni semmitől.

De azért köszi, hogy válaszoltál. :)

2020. ápr. 27. 23:32
 3/6 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hogy ki, mit gondol, lényegtelen.

A főnökkel ne vésszel össze, de benyalni sem kell.

A munkád legyen kifogástalan. Tartsanak még azért, mert jól dolgozol.

Mivel nem megy a csapatban való munka, ezért ilyen pozícióra ne is jelentkezz. Akkor nagyobb az esélyed, hogy nem rúgnak ki.

Amúgy nincs norma. A hülyéket nehezen viselem. Pedig van belőlük bőven.

A legokosabb dolog, amit tenni szoktam, hogy csendben maradok.

Ezzel nehéz bárkit is megbántani. Sőt, ha tehetem, akkor a közelébe sem megyek.

Csinálom a dolgom és kész.

De mondjuk én tudok csapatban dolgozni. Amíg a csapattagok nem lőcsőlnek rám minden vackot.

Amúgy elég nehéz lehet antiszocként családban felnőni. Nem is értem, hogy bírjátok.

2020. ápr. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mire gondolsz a családos felnövés terén?

Egyébként ja, előforduló dolog, hogy nehezen dolgozza fel a környezet, hogy "minket" nem érdekel sok olyan dolog, ami nélkül az, aki ezt nem érti, nem lenne meg jól.

2020. ápr. 27. 23:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Érdekel.
2020. ápr. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!