Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltol a zaklatokrol?

Mit gondoltol a zaklatokrol?

Figyelt kérdés
Tudjatok, akik ennyira durva iranyba mennek el egy szakitas utan, hogy esetleg kepesek megjelenni a masik hazanal? Szerintetek ilyenkor csak a zaklato fel lehet a kattant, vagy nem minden fekete es feher es talan a "zaklatott" is kivivhatja a masik haragjat a viselkedesevel? Mert en azon tanakodtam, hogy ha a masik folyamatosan atveri es gyotri a partneret akkor lehet, h ennek hatasara akar bosszut allni es nem mindig csak az elhagyast kezeli rosszul az elhagyott fel. Vagy ti ezt, h latjatok? Johet hideg es meleg, de kulturaltan kerlek!
2020. ápr. 28. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek olyat, aki szakítás után érzelmileg zsarolta a másik felet, azzal, hogy ő bizony öngyilkos lesz, és el is kezdte magát (elég durván) felvágni, amiről képeket küldözgetett neki.
2020. ápr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kudarcfeldolgozasi képességek hiànya. Gyerekkorban nem tanulta meg mint belsö konfliktus kezelést.


Sok az ilyen. Es egy szülö sincs képben hogy rajta mult hogy a gyerekböl mi lesz.

2020. ápr. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 pyetro ***** válasza:
73%

Volt néhány ember aki zaklatott, de mindegyiket ignoráltam, nem foglalkoztam vele, úgy kezeltem mint egy darab sz*rt és mára saját hülyeségükből adódóan oda kerültek ahová való.


Ha nagyon nem hagy tereld jogi útra, a 95% ilyenkor visszakozik és felszívódik, csak a legkreténebb vág bele, hogy kicsinálja saját magát és százezres perköltséget fizessen.

2020. máj. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kedves_ válasza:
62%
Engem éveken át zaklatott és fenyegetett. Követett, figyeltetett. Ha kiléptem a házból már tudta hol keressen..valahol mindig megtalált és bántott (szavakkal). Ez már lassan 10 éve kezdődött. Kb 5 évig tartott. Semmi nem riasztotta el. A párkapcsolatomba is belemászott, bántotta és fenyegette az akkori páromat. Zaklatta.. Aztán elköltöztem a városból és azóta sem lakom otthon. Mindenhol tiltva a mai napig a hülye haverjaival együtt. Igy az évek alatt már nem találkoztam vele, nem tudok és nem is akarok róla semmit sem tudni. Majd az élet visszaadja neki, persze ha lelkileg lesz olyan erős, hogy elbírja. De erre csak annyit mondok, hogy "Aki hülye, az hülyén is hal meg!"
2020. máj. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát azt gondolom hogy valami komoly problémája van amit nem tud rendezni. Ez lehet családi, vagy lelki is.
2022. máj. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!