Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másokból is kihoz tőle szokatl...

Másokból is kihoz tőle szokatlan dolgokat a jelenlegi helyzet?

Figyelt kérdés

Ugyan én bejárok dolgozni, de eddig azért heti egyszer-kétszer-háromszor baráti találkozókat tartottunk, szabadon sétálhattunk, mozizhattunk, stb. (Most ezeket nem tartjuk meg, maximum skype-on "találkozunk".)


És... azt vettem észre, hogy az Éden Hotel nem tudom hányadik részét nézem... ég a pofámról a bőr.



2020. ápr. 28. 23:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
En valamelyik nap lesikaltam a konyhaban a csempet.
2020. ápr. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Bárcsak rám is ilyen hatással lenne!
2020. ápr. 29. 00:01
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én meg rajottem hogy imádok itthon lenni és egyszerűen csak élni 😉
2020. ápr. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
15%
Belőlem nem kihozta, hanem tudatosan eldöntöttem, hogy innentől elnyomom magamban a kedvességet és a segítőkészséget. Ma is olyat olvastam, hogy az a pár ezer, tízezer ember, aki meghal, megéri a gazdaság miatt... kiderült, milyenek az emberek valójában, innentől mindenkit leszarok, mindenkin átgázolok, lenézek.
2020. ápr. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Értem, szóval mindenki hasznosan tölti az idejét, boldog, lelki fejlődésnek indul... csak az én elmém kezd töpörödni. Szuper :D


Viccet félretéve, #4-es, kifejtenéd? Olvastad valahol, hogy "ez jó", és 1) annyira felháborított, hogy egyesek így gondolkodnak, hogy inkább nem foglalkozol semmivel; 2) rádöbbentél, hogy az élet(ünk) nem ér sokat, így nem foglalkozol semmivel; 3) bármi egyéb, ami nekem hirtelen nem jutott eszembe?

2020. ápr. 29. 00:54
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
😊 2-es vagyok. Valami olyasmi, igen. Rajottem hogy mennyire értéktelen es nem megfelelő emberrel voltam körülveve a munkahelyen. És milyen jó nélkülük... Úgyhogy nem is megyek oda vissza így 2 év szenvedes után, ezt hozta ki belőlem a karantén.
2020. ápr. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, megkérdezhetem, hány éves vagy? Csak a heti 3-szori baráti találkozó miatt kérdem, semmi rossz szándék, csak kiváncsiság. :)
2020. ápr. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#2, valahol szomorú, hogy ez kellett hozzá, de örülök. Hajrá!


#7, utólag belátom, a három az túlzó volt. 26 éves vagyok.

2020. ápr. 29. 01:10
 9/17 anonim ***** válasza:

Én irigyellek érte. Én huszonévesen is a négy fal közé zárva éltem, bár vágytam olna barátokra.


Javaslom, hogy éden hotel (nem tudom, mi az, mert a digitáális átállás óta nincs tévém, csak online filmezek, de sejtem, ilyen való világ kaliberű borzalom lehet)


helyett nézzél olyan dokumentumfilmeket, meg hófajta, igényes sorozatokat, amikre amúgy sajnálnád az időt, meg olvass jó könyveket. Egy halomnyi minőségi filmet-könyvet tudok ajánlani neked, csak egy szavadba kerül

30F

2020. ápr. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Ebben az egészben talán a legszörnyűbb, hogy nekem sincs tv-m, tehát _önszántamból_ nézem. Bármilyen tippet, tanácsot elfogadok :D


(Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy voltam igazi, piroslapos karanténban, aminek ideje alatt olvastam, komoly[abb] sorozatokat néztem, és talán jó egy kicsi "szünet... de lehet csak kifogásokat keresek.)

2020. ápr. 29. 01:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!