Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A Dél-Alföldön miért ekkora...

A Dél-Alföldön miért ekkora tahók az emberek?

Figyelt kérdés
Évekig a fővárosban éltem, előtte legalább 15 évig az északnyugati régióban. Viszont úgy alakult az életem, hogy el kellett költöznöm, és abszurdum dolgokat tapasztalok. Egyszerűen sokan egy tanulatlan barom szintjén állnak, viselkedni sem tudnak. Mi az oka ennek? Itt elhanyagolják a gyerekeiket az emberek vagy a szegényebb körülmények miatt van ez?
2020. ápr. 29. 12:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Persze más városokban is jártam ebben a régióban és ugyanezt tapasztaltam. Mintha valami helyi spcialitás lenne ez a viselkedés.
2020. ápr. 29. 12:15
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én pont fordítva tapasztaltam. Na most akkor mi van?
2020. ápr. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ilyenkor az van, hogy viselkedésbeli különbségek vannak egyértelműen, csak máshoz vagyunk szokva.
2020. ápr. 29. 12:19
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Utaztunk a román határ mellé látogatóba, és ahogy a Dél-Alföldre értünk, és kicserélődött a busz utazóközönségének nagy része a helyben lakókra, valami kedélyes, de borzalmasan káromkodós, trágár beszélgetésekkel lett tele a busz. Nekik az, látszott, tök természetes, amitől a nem ott lakó rosszul lett.
2020. ápr. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező, sürgősen költözz el onnan, mielőtt ezek a "tahók" meglincselnek. Csak ne vissza északnyugatra. Itt én nem látlak szívesen.
2020. ápr. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"Egyszerűen sokan egy tanulatlan barom szintjén állnak, viselkedni sem tudnak."

Nekem meg a pestiekről ez a véleményem. Na és akkor most kinek van igaza? :)

2020. ápr. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor csak azért is odamegyek, hogy lássam a fintorgó pofádat. :)
2020. ápr. 29. 12:28
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát a pestiek nem bámulnak az arcodba, és hagynak élni legalább. Ez miért zavar?
2020. ápr. 29. 12:29
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de ha ez igaz, akkor a stílusod alapján te akkor nagyon dél-alföldi lehetsz...
2020. ápr. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sikerült elvegyülnöm akkor. 😂
2020. ápr. 29. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!