Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy férfit a megverés hogyhogy...

Egy férfit a megverés hogyhogy nem aláz meg?

Figyelt kérdés

Arra a kérdésre hogy nem fél e attól hogy xy megveri, egy

teljesen eszement hasonlatot mondott, hogy ő bicajozik és hogy azzal jó nagyot lehet esni, és hogy egy elesésnek a fizikai hatásai megegyeznek azzal mintha megvernék.


Tehát ezért nem kell félnie a verekedéstől mert ugyanolyan mint leesni egy bicajról.


Nem normális a csávó!!!



2020. ápr. 29. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van, mit pörögjön rajta. A verekedés azt minősíti, aki elkezdi és nem azt, aki esetleg veszít benne. Normálisan gondolkozik, nincsenek idióta komplexusai.
2020. ápr. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van.

A megverés lelket mozgat, azt jobban bántja az arra hajlamosaknál.

Az állatok is neha ha összekapnak 2 percre rá úgy vannak mintha mi se történt volna. Csak az ember haragtartó.


Az állatokra mondom újra: NÉHA - Mielőtt valaki megint belémkötne mint oly sokszor.

2020. ápr. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne normális?

Egy verekedésben az járatja le magát, aki kezdeményezi.

Az, hogy létezik esetleg nálad erősebb és/vagy gyakorlottabb ember, miért lenne megalázó? Max ha komplexusos vagy.

2020. ápr. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Előzőekhez csatlakozva, ezen kívül van benne szerencsefaktor is. Aki néz UFC-t tudhatja, hogy nem mindig a papír szerinti "képzettebb" vagy nagyobb nyer.


Nem kell félni a verekedéstől, amíg nem esel úgy, hogy bevered a fejed olyan ponton és belehalsz, vagy amíg nem kerülnek elő a bicskák és más dolgok.

2020. ápr. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Hát mondjuk bicikliről, 50-el, állal lekapni egy betonpadkát az szerintem rosszabb mint ha összepakolnak a diszkóban szombat este :D


Mert amúgy kérdező, te hogy gondolod, mit kéne gondolnia?

2020. ápr. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert valószínűleg úgy van vele, hogy úgy sem találkozik már az illetővel. Ha egy munkatársaddal verekednél össze, az már elég érdekes helyzet.
2020. ápr. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aha, ahhoz képest meg épp azt sugallja előtted, hogy ő micsoda eséseket is kibír... Javíthatatlan férfi ego ez is.
2020. ápr. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hozzászoktam, mondhatni.


Az általános iskolámban sokszor üldözött 10+ kancigány.

A gimiben sok volt az 1v1 verekedés, egy osztálytársammal, akivel ki nem álltuk egymást. Akkor maradt abba, amikor valami nagyon elpattant bennem és lelöktem a lépcsőről.


Utoljára 2017-ben ütöttek meg, osztálytársam már régóta b-szogatott, tesi közben (én játszottam, ő ült) belerúgott a valagamba, akkor megint elszállt bennem valami, óriásikat rúgtam a lábába, aztán felállt, ütött, nem tudtam kivédeni, kaptam egyet a pofámra.


Azt egy kicsit megalázónak éreztem, igen, de annyi pozitív hozadéka volt, hogy legalább nem kötekedett velem utána. Hogy hogyan beszélt ki másnak, az meg sohasem érdekelt.


20F

2020. máj. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!