Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek? Mai napig rettegek...

Mit tegyek? Mai napig rettegek gyerekkorombeli horrorfilm szereplőtől.

Figyelt kérdés
Visszatero remelmaim vannak a Resident Evil Nemesis szornytol. Anno 7 evesen lattam a filmet először es azota rettegek tole, sokszor ezzel almodok. Gyerekkormoban meg be is vizeltem tole.. tudom, hogy ciki de mar 20 eves vagyok es meg mindig remalmaim vannak tole,hogy üldöz.

2020. ápr. 29. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Miért nem mész egy pszichológushoz és kérsz segítséget? Ez komoly pszichés probléma, amit nem kéne félvállról venni.
2020. ápr. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Traumatikus hatása volt annak, hogy ennyire kicsi korodban, mikor még fejlődésben voltál, láttad ezt a filmet.

Hiába vagy már 20 éves, a traumák sajnos visszatérhetnek, és meglátogathatnak.

Nem ciki, ez egy természetes folyamat, mégha kellemetlen is.

Én is pszichológust javasolnék.

Egyébként én úgy győztem le a félelmem egy olyan filmmel kapcsolatban, amitől gyerekként nagyon féltem, hogy felnőttként újra néztem, és már nem is olyan félelmetes.

Nem tudom neked segítene e.

2020. ápr. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is a pszichológust tanácsolom. Vagy igen, nézd újra meg a filmet. Nem lesz olyan félelmetes, ebben biztos vagyok. Lehet, hogy segítene rajtad. De persze ha ezzel nem szívesen próbálkoznál, nehogy nagyobb baj legyen, akkor egy pszichológus majd biztos tud segíteni :) jelen esetben kereshetsz olyan pszichológust is, aki vállal online tanácsadást.
2020. ápr. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
A szüleid tudnak erről? Amúgy ők is jó nagy gyökerek voltak akkor, hogy 7 évesen engedtek téged ilyen filmeket nézni, már bocs.
2020. ápr. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

#4

Mások szüleit legyökerezni, úgy, hogy nem is tudod hogyan történt a dolog, elég nagy gyökérség.

Én is néztem túl fiatalon horrorfilmet, a szüleim nem tudtak róla.

2020. ápr. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Pszichológus,ahogy már többen írták.Nem vagyok képben a videojátékokkal kapcsolatban,de úgy tudom,a Resident Evil 3-ban Nemesis a főboss.Talán segítene,ha kinyírnád párszor a játékban.Vagy tényleg nézd újra a filmet.
2020. ápr. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a The Thing lénye ütött be ennyire.

Mai napig álmodom hasonló lényekkel, pedig 30 felett vagyok.

2020. ápr. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem szoktam álmodni filmekkel, de az már feltünt nekem is, hogy néha az emlékeimben egészen más kép rajzódik ki bizonyos filmekről. Pl. meg voltam győződve róla, hogy így meg úgy nézett ki egy szereplő, aztán amikor újra láttam a filmet alig ismertem rá. Lehet, hogy akkoriban ilyesztő lehetett a számodra az a lény és még most is úgy emlékszel rá. Szerintem próbáld meg újra megnézni, esetleg valaki társaságában aki szereti az ilyen filmeket és lehet vele hülyülni a film közben, hogy ne legyen olyan ilyesztő :)
2020. ápr. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Ujraneztem azota, de változatlanul félek tőle, marmint attol a lenytol. Nem bírom az olyan helyzeteket se ahol pl valaki elol el kell bujni vagy szaladni, mert ez a leny jut eszembe amikor menekültek eloke es mindenki nyomaban volt.
2020. ápr. 29. 22:15
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pszichológus :) segíteni fog, hidd el
2020. ápr. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!