Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket zavarnak az önérzetes...

Titeket zavarnak az önérzetes emberek?

Figyelt kérdés
Akik minden apróságon vérig sértődnek. Vagy ha közelekednek a zebrához és nem állnak meg az autók azonnal mikor még 10 méterre van a zebrától akkor teljesen felidegesítik magukat. Ha étteremben nem nyalják fényesre a valagukat akkor 1*-ot adnak egy fröcsögő kommentel együtt.
2020. ápr. 30. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy ez a megfelelő kifejezés ezekre az emberekre.
2020. ápr. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Önélzetes kis latol.


Amúgy nem sűrűn találkozok ilyennel vagy csak észre sem veszem mert les zarom őket :D

2020. ápr. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pedig a zebránál igenis meg kell adni az elsőbbséget a gyalogosnak. A minap egy anyuka kelt át a zebrán babakocsival, távol közeledett egy autó, de olyan sebességgel közelített a zebra felé, hogy az anyukának a zebra felénél már szabályosan rohannia kellett, hogy el ne üsse. Mellesleg az autó egyre csak gyorsított, nemhogy lassított volna. Hogy lehet valaki ilyen s@ggfej? Őszintén reméltem, hogy a következő kanyarban felborul.

Az is alap, hogy kedves velem az eladó/pincér, ha nem, nem megyek oda többet, ilyen egyszerű. Nem gondolnám, hogy túl nagy elvárás lenne, hogy normálisan, udvariasan kiszolgáljanak, ha már én fizetek érte. De ha ezért önérzetes vagyok, akkor ez van.

2020. ápr. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az zavar,ha valaki nem fogja fel,hogy a másiknak is lehet sz.r napja,és olyankor nem azért nem kedves,mert alapvetően bunkó.
2020. máj. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!