Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » USA-ban miért szülnek olyan...

USA-ban miért szülnek olyan korán a lányok?

Figyelt kérdés
Ismerek látásból egy csajt. Normális rendezett otthoni körülményei megvoltak. Tény, hogy dús gazdag a család, de nem sztárokról van szó. Igazából egy tipikus család. Az egy lány 19!evesen várja a 3.! gyereket. Szerintem ez nagyon durva. 19 évesen én egy gyereknek sem tudtam volna megadni kb semmit hiába szerettem volna nem, hogy 3nak. A fiú testvére már 17 évesen apa volt a lány tesója pedig szintén vagy 14 vagy 15 éves korában szült. Ő jelenleg 23 körül van de nincs több gyereke. Szerintem ez nagyon durva. És nem gettó negyedrol van szó, ezek fehér normális emberek. Pl anyukám sokkot kapott volna ha 19 évesen terhes leszek. Ő a csaj pedig a 3. várja ennyi idősen
2020. máj. 1. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
21%

Nalunk meg abortuszra mennek a lanyok, minden a legnagyobb rendben, csak szettrancsiroztak egy eletet.

Amerika nagyon tag fogalom.

Angliaban latom, hogy a feher angol alsobb neposztalyoknal sok a tini szulo. Nekik ez anyagilag megeri, a gyerekert jaro tamogatasbol meg tudnak elni. Hatarozottan azt latom, hogy ezek a tini szulok nagyon komolyak, foglalkoznak a gyerekkel. Apukak is felelossegteljesek. A parok gyakran szetmennek, de tizeneves fiuk apukanak tartjak magukat es tarskereson is ugy hirdetik magukat, hogy az elso a vilagon a gyerekuk.

Akiket latok, olyan emberek, hogy szerintem szaporodjanak nyugodtan. Es kesobb is fiatalok lesznek, bulizhatnak. Amugy csinosak is, sot, nagyon adnak magukra, de utcan ellesett pillanatokbol latni, nem kirakat szulok, tenyleg azok.

2020. máj. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

"ezek fehér normális emberek" Ezek szerint még sincs annyira helyén az eszük, valamiféle családi vagy kulturális háttere biztos van.

Átlagosan elmondható hogy nem hogy Európában, de még a Tengerentúlon is egy mezei magyarral azonos ember, ott sem kerül bele az "életbe" ilyen hamar.


Most már gyanítom hogy szerintem te egy utazó cigány családot láthattál(traveler gypsy) azok között vannak átlagosan élők, és fehérek, vagy épp vörös szeplősek.

2020. máj. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Más a habitus.

Ám a szülés problematikája nem ország specifikus hanem kepzettseg... ;) egy ertelmiseginek kevesebb gyereke lesz vagy kesobb, mint a kepzetlennek. Es ez europaban is igy van.

2020. máj. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez ott se általános, az USA tág fogalom. Lehet akár vallási oka is a dolognak. De ha pl megnézed a Teen and pregnant sorozatot, ott se a pénzesebbek vállalnak gyereket, sőt a legtöbb az "balesetből", tudatlanságból, nem megfelelő védekezésből származik. Ha már terhes akkor megszüli alapon megy. Van egy "fehér cigány" réteg is, náluk szokás korán házasodni, meg babázni .
2020. máj. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én meg ismerek olyan magyart, aki 17 évesen már másodjára volt terhes, mert védekezni luxus... 🤦‍♀️
2020. máj. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Milyen traveller, okos vilagnemlatott magyarkam? Ahol en lakom, a vecet is angolok pucoljak. Traveller a varosban lakik, nem mereszkedik a gentry falvakba.

Itt fiatalon szulnek, es a gyerekeket normalisan nevelo homo sapiensek a szulok. Nem szoke kekszemu mackonadragosok.

2020. máj. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!