Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is tart attól hogy hamaros...

Más is tart attól hogy hamarosan visszatér az országba az élet?

Figyelt kérdés
Nekem tetszik a mostani kihalt, üres "világ"
2020. máj. 1. 21:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Ja van benne romantika. Kulonleges erzes. De hat ez sem tarthat sokaig es attol jobban tartanek hogy mi lesz ha nem ter vissza. Engem mar nem anyuci tart el, bar most jobb lenne. :D
2020. máj. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem, ellenkezőleg. Én már nagyon várom.
2020. máj. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Végre visszatér . Még egy könyvesboltba se tud elmenni az ember mert minden zárva van. Érted , könyvesbolt , ahol soha nincsenek sokan de mégis be kellett őket zárni . Ha pedig tetszik a csend vannak falvak ahol nincs nagy forgalom keress ott ingatlant magadnak . Nem mindenkinek való a városi nyüzsi. ‘Most legalább megismerted magad , hogy tetszik a csend . Nézd akkor ennek a vírushelyzetnek ezt a (számodra) jó oldalát !:)
2020. máj. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Hol élsz te? Nincsenek kihalva a városok, talán picit kevesebben vannak most az utcákon, de nagyon kis százalék van beszarva. A többiek ugyanúgy teszik a dolgukat. Csak egy valamire volt jó ez az egész cirkusz: hogy a gazdaság tönkremenjen, és az emberek elveszítsék a munkájukat.
2020. máj. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Hát lehet hogy van akinek tetszik ez a kihalt üres világ de én mint vendéglátós már nagyon is várom a végét
2020. máj. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért elég messze vagyunk a kihalt és üres világtól, mindenki él mint ha a vízben.
2020. máj. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszik, hogy nincs rohanás, lökdösődés, türelmetlenség!


Ui: egy kicsit olyan érzéshez hasonlítható volt másfél hónapon keresztül, mintha MAGZATI BUROKBAN LENNÉNK - szerintem. (Születése előtt ki-ki a saját Édesanyjának Méhében...)

2020. máj. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Én nem tartok! Pont hogy már jó lenne... Én tökéletesen szeretek suliba járni, és már hiányzik:(
2020. máj. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Pont ellenkezőleg.
2020. máj. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%
Már várjuk, hogy legyen tánc, meg hogy kilehessenérdemeslegyen menni a parkba, ahol jól csinálják a programokat.
2020. máj. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!