Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek magabiztosabb...

Hogyan legyek magabiztosabb nyitottabb?

Figyelt kérdés

Bekerültem egy új közösségbe (első munkahely) már egy ideje ott vagyok csak sajnos az elején nagyon naiv voltam mindent elhittem. Nem mertem szólni ha bajom van vagy valamiben nem értek egyet ezt bizonyos emberek ki is használták és csináltak egy-két igazságtalan dolgot velem.

És rámragadt ez hogy én vagyok a csendes visszahúzódó lány ami igaz is viszont nem akartam hogy így tekintsenek rám és ez nagyon zavar illetve az is hogy nem vesznek komolyan.

Munkahelyet váltani most nem fogok tudni ugye a koronavírus miatt örülök neki hogy van munkám ahova egyenlőre nem kell bejárni de ha vissza kell menni szeretnék máshogy viselkedni jobban kiállni magamért.

Ebben kérem a tanácsotokat hogy tudnék változtatni ezeken mit csináljak hogy ne érdekeljen mások véleménye illetve hogy legyek magabiztosabb?

19L


2020. máj. 1. 22:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! A végső megoldást egy pszichológus jelentené majd a járvány lecsengése után. Meg kell találni az okot, hogy miért vagy annyira visszahúzódó a közösségben.

Egyébként meg állj ki magadért! Tudom y könnyű ezt mondani...

Nem kell pajtinak lenni, nem kell a kollégákkal csevegni, csak ne dolgozz helyettük, ne keresd a társasagukat, ha nem vevők rád, ilyesmi. :)


20F

2020. máj. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!