Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért fontos a nők számára,...

Miért fontos a nők számára, hogy a feneküket kitegyék közszemlére? Így akarnak önbizalmat szerezni?

Figyelt kérdés

2020. máj. 2. 11:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Ennyivel közszemlén van mikor sétálnak, amúgy akkor a rivalizálás van a nők között hogy férfi-férfi között nincs ilyen.:)
2020. máj. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Én máshogy kérdezem? Miért jó a ruhagyártó cégeknek, hogy zsebkendőnnyi textilt eladnak szoknya címszó alatt?
2020. máj. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Van, aki azt gondolja, hogy ettől lesz önbizalma. A legtöbbje csak pasit akar fogni, hogy megszülje az utódot. Régen voltak olyan korok, ahol a mellet is kipakolták, teljes egészében, mert az volt a divat. Ma meg ez van. Na és? Szerintem a Föld ettől még forog.
2020. máj. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Most mire gondolsz konkrétan?

Testhez simulós ruha?

Rövidnadrág amiből ki van a fél seggük?

Tanga?

Fényképezkedés a fentiek valamelyikében és a képek feltöltése Facebookra/Instagramra?

2020. máj. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Miért fontos a férfiak számára, hogy az póló nélkül, feszítve pozoljanak? Így akarnak önbizalmat szerezni???????????
2020. máj. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Par csaj kipakolja a segget, ok meg rivalist latnak bennuk (gondolom valamifele oszton). Vagy meg akarjak mutatni, hogy ok jobbak, mint a masik csaj (jobb segg, nagyobb mell). Vagy azt latjak, hogy ezzel lehetnek sikeresek (mint az emili ratajkovszki, vagy valami kardashian). Szerintem eleg kevesnek van a fejeben az, hogy igy pasizzanak.
2020. máj. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

Én nagyon irigylem azokat a nőket, akik ducik (dagik) és mégis olyan cuccokat mernek felvenni, amit én a vékony testalkatommal sem. Legszívesebben megkérdezném honnan ered az önbizalmuk, hogy ennyire kidobják mindenüket.

Kedvencem a kis crop top meg farmer sort, amiből kibuggyan többek között a háj is. Nem sok mindent hagynak a férfiak fantáziájára...

2020. máj. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem leirni valamit, talan nem is teljesen ide tartozik 🙂 Egyik haveromnak van egy kondis csaja, talan influencerkedni probal. O folyamatosan tolti fel a segges, neha tangas kepeket. Haveromat kerdeztem, hogy ot nem zavarja-e (de). Dehat ez kell, kulonben nem tud ervenyesulni a csaj az "uzletben". Ergo, fitneszescsaj, szinte az osszes kitolja a segget, ezert neki is ki kell, mert nem fogjak komolyan venni. 🤦‍♂️ Es ugyan hol, amikor semmit nem csinal?
2020. máj. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Akinek más nincs, csak ez, az ezzel... És nyilván könnyebb a picháját mutogatni, mint az eszével villogni. És ne legyél álszent, te is büszke lennél egy jó seggre, még lehet mutogatnád is :)

Van irigység ebben a kérdésben azért.

2020. máj. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt hiszik, hogy otthon vannak a nappaliban.
2020. máj. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!