Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mi lehet az oka,...

Szerintetek mi lehet az oka, ha egy nő mindig verekedős, önző, diktátor típusú fèrfit választ? Ez tudatos dolog?

Figyelt kérdés

Ismerek pár nőt a környezetemben,ès a főnököm is ilyen,aki egy talult,èrtelmes nő.Az előző fèrje verte,ès akivel most van az is egy elnyomó típus,ès

,ès pár kollèganőmből olyan èrzèst vált,ès belőlem is,hogy nekem nem kène.Sok egyènnek hidegrázása is van a főnökünk udvarlójától.



2020. máj. 2. 16:13
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Nekem tini koromban volt egyszer zsarnok típus,aki hála istennek szakított is velem.Azóta megfogadtam ilyennel nem foglalkozok.
2020. máj. 2. 16:17
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Szinte biztos, hogy nem tudatos. Az apja volt ilyen, jó eséllyel, vagy az a közeli rokon férfi, aki az apaképébe került.
2020. máj. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
apja miatt.
2020. máj. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg nem tudatos dolog, és ahogy előttem írták, nagy szerepe lehet benne az apaképnek. Én is azt látom a saját ismeretségi körömben a tanult, értelmes nőkkel kapcsolatban, hogy a munkájukban baromi határozottak, sokszor vezetők lesznek – a párkapcsolataikban pedig teljesen más, alárendelt szerepepben vannak. Arra, hogy mennyire tudja befolyásolni a család egy ember párkapcsolatait, a legjobb példa az egyik barátnőm (ő is vezetőként dolgozik egyébként), akit gyerekkorában a szülei nem szerettek, elutasítottak, míg a testvérét imádták, és folyamatosan olyan pasikat választ, akik vagy durván, megalázóan viselkednek vele, vagy szeretői szerepbe megy bele (amiben azt érezheti, hogy őt választják egy másik – a feleség – helyett, ugyanakkor mégis teljesen megalázó szerep, hiszen nem hagyják el érte a nejüket a faszik). Nyilván nagyon sajnálom őt, egyelőre sok év pszichoterápiával sem sikerült kijönnie abból, hogy a lelke mélyén úgy érzi, őt nem lehet szeretni…
2020. máj. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Úgy látszik,hogy sokszor a határozottabb nők fognak ilyet.
2020. máj. 2. 19:32
 6/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nagyon nincs igazam, de inkább úgy sejtem, azok a nők, akiknek valamiért komplexusaik vannak, hajlamosabbak azokat „túlkompenzálni” nagy hanggal, nagy határozottsággal (pl. munkában), viszont a magánéletükben, amikor nem agyból működnek, hanem érzelmekből, könnyebben alárendelik magukat emiatt.
2020. máj. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Úgy èrzem èn is.
2020. máj. 3. 12:48
 8/15 anonim ***** válasza:
Talàn nem birja a papucsokat
2020. máj. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
8: Vagy diktátor, vagy papucs? Furcsak élményeid lehetnek a párkapcsolatokról, ha szerinted e kettő létezik csupán. ;)
2020. máj. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
elsősorban a primitívség.
2020. máj. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!