Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak! Ha mellétek áll egy...

Férfiak! Ha mellétek áll egy jóval magasabb izmosabb fizikailag dominánsabb férfi akkor nincs kisebbségi komplexusotok? Ilyen ősi hierarchikus belső érzés. És magatokra figyeltek egyből hogy kisebbek vagytok.

Figyelt kérdés
2020. máj. 2. 22:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

Nem tud érdekelni egy másik személy.

Őszintén leszarom.

2020. máj. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
186 centi vagyok, tehát általában én vagyok magasabb, de amikor találkozom nálam jóval magasabbakkal, az nem jó érzés.
2020. máj. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam csak a magasságnál van ez. Az, h ki mennyire izmos, vagy nagydarab, az nem érdekel, de ha valaki 20 centivel magasabb nálam, az furcsa nekem. Persze attól függ, h milyen kontextusban van ez. Meg én ugye 185centi vagyok, és megszoktam, h általában az emberek nagy része alacsonyabb nálam, meg sokan akkorák mint én, néhányan meg picit magasabbak. És ha mellém áll egy 2méter10centis egyén, akkor furán érzem magam. Hirtelen mint ha újra 13 éves lennék.
2020. máj. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem tagadom, frusztráló érzés, nem véletlenül gyúrtam egykori vézna önmagamra +25 kilót, azóta ritkábban kerülök ilyen kényelmetlen helyzetbe...
2020. máj. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nincs.
2020. máj. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Clay Morrow ***** válasza:
94%
Talán egy picit. Viszont fordítva inkább érzek komplexust (felsőbbrendűségi?), értsd mikor sokkal alacsonyabb nő mellett álldogálok, úgy sokkal nagyobbnak tűnök saját magamnak, erősebbnek, elég érdekes érzésekkel tölt el. Főleg szerintem azért, mert amúgy sem vagyok magas férfi létemre. (~170cm)
2020. máj. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Van nyilván. De próbálok nem foglalkozni vele.

A munkámban nem ez számít. Sorbanálláskor a boltban egyszerűen nem érdekel. Nem csajozok. Szóval nem hagy mély nyomot.

2020. máj. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem lenne olyan szituácio hogy egy ilyen Ogre mellett álljak!-Ennyi
2020. máj. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kisebbségi komplexus biztos nincs. Egy csodálkozó vigyorban merül ki legfeljebb, amikor lefejeli az armatúrát véletlen.
2020. máj. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Van,de legtöbbször le tudom szarni.Mindenki egyedi,és mindenkinek vannak gyengeségei,akkor is ha nem mutatja.Ezért nincs mit irigykedni a magas alfa hímekre,mindenkinek saját magát kell elfogadnia.
2020. máj. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!