Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gáz az, ha 20 éves...

Miért gáz az, ha 20 éves fiúként nincs jogosítványom, és nem is tervezem letenni azt a jövőben?

Figyelt kérdés
Szóval a téma feljött egy haverom és egy lány esetében. A haveromnak már pár éve meg van a jogosítványa, és többször előfordult már, hogy megkérdezte hogy nekem miért nincs, mikor akarom letenni, stb. Aztán elkezdtem ismerkedni egy lánnyal, aki amikor megtudta, hogy nincs jogosítványom, teljesen máshogy állt hozzám, mintha egy életképtelen szerencsétlen lennék.

2020. máj. 3. 12:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Az a lány, aki emiatt lenéz, azért nem is nagy kár.
2020. máj. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Buta gyerekek körében lehet gáz, de felnőtt és értelmes felnőtt emberek körében azt csinálsz és akkor, amikor neked jól esik. Nem fog senki megszólni érte. A sok kis tudatlan kölyök mind azt hiszi, hogy a jogsitól lesznek valakik, közben meg egy érettségin is úgy kell átrugdosni őket. Akkor tedd le a jogsit, ha tényleg érzel hozzá affinítást és van hozzá már elég felelősséged. Rajkodás miatt igazán nem érdemes. Általában az ilyen “raj” gyerekek szoktak balesetet okozni...
2020. máj. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Te csináltad a fesztivált pár nappal ezelőtt ugyanerről??
2020. máj. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
a legutóbb már el lett magyarázva, nem kell folyton kiírni
2020. máj. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
22%

Ez NEM a jogsiról, szól. Ez a pénzről.


Mit ér a jogsid, ha nincs kocsid? És mit ér kocsi, ha az egy 25 éves, behozott BMW, vagy apád régi Opel Astra kombija?

2020. máj. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%

Mert státuszszimbólum ( nem tudom helyesen írtam e le a mobil aláhúzza ) én ezt sokáig nem gondoltam, csupán büszke voltam rá mert nekem a matek tanárom anno azt mondta soha nem lesz mert diszkalkuliás vagyok és nekik nem lehet. Nekem ez úgy nézett ki,higy ha unatkoztam megnéztem a jogsim, simogattam, nem gondoltam volna, hogy 17 évesen összejön 2 éve még általános suliba velem példálózott a tanár, hogy soha nem lesz NEKI jogosítványa, ne legyetek olyanok mint (így mondta) EZ.

Pont tegnap gondolkodtam ezen, és én soha nem csajoztam autóval, jogsival mondjuk egyik lánynak sem voltam szimpatikus, de gondolom a személyiségem hiánya vagy mert kövér vagyok. Nem egy lehetőségem lett volna ilyen rongyokat felszedni , mert volt sok "haza viszel" kérdés, de az arra ment, hogy majd lefotózza magát a kocsiba, hogy be van kötve az öve és ül egy járműbe. Én meg ezek alá nem adom a lovat.


Egy eset volt ami emlékezetes. Képzelj el egy jó csajt (ha nem megy instagram segít) szóba jött a jogsi, mondtam "megvagyok a rutinnal holnap megyek városba) erre tanácsokat adott, hogy óvatosan a az elindulásnál , meg hasonló, mondtam, hogy, oké én teherautón tanulok, de megfogadom. Egész végig ilyen diktáló, lenéző volt, de hogy kimondtam "teherautó" pillanatok alatt más lett a kommunikáció.


Azt kell mondani trauma miatt nem csinálod.

2020. máj. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
A párom sem akart, 29 évesen lett neki mert megtapasztalta, hogy milyen az amikor 2 gyerekkel nem önálló valaki
2020. máj. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, a férjemnek sincs, pedig már 37 éves. Nem is lesz neki, mert egyáltalán nem érdekli a vezetés vagy az autó. Nekem van, egy családba elég is egy jogsi. Amúgy nagy csajozó volt fiatalon, nem emiatt nem lesz barátnőd, ha nem lesz.
2020. máj. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%
Milyen férfiak ezek he?? Igaz én is még csak most fogom lerakni, de legalább lerakom!! És veszek minimum segéd motort. Hogy szabad legyek. Nem akárki vagyok hogy a buszt várjam. Drága az időm!!!
2020. máj. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt azoktól kell megkérdezni, akik szerint gáz. Mert szerintem nem az.
2020. máj. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!