Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te miért tartod magad értelmes...

Te miért tartod magad értelmesebb/okosabb/magasabbrendű embernek az átlagnál?

Figyelt kérdés
2020. máj. 3. 23:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%
Nem tartom.
2020. máj. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
24%
Magasabb rendű??? Hűha Hitler visszatért?
2020. máj. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
45%
Mert az árja fajhoz tartozom!
2020. máj. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%

En személy szerint nem tartom okosabbnak magam másoknál, vannak dolgok amikhez jobban értek de vannak olyanok is bőven amihez abszolút nem, ahhoz más ért.

Viszont vannak olyanok akik semmihez nem értenek na általában ők érzik magukat magasabb rendűnek mert a tudatlanság magabiztossággal párosul🙂.

És en amúgy sem mérem magam más emberekhez en így élem az életem más meg másképp, mindenki abból boldogul amiből tud az legyen tudás vagy szerencse

2020. máj. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
49%
Pssszt. Magasabbrenduek ne irjanak. Ez csapdaaaaaaaa!
2020. máj. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
:)
2020. máj. 3. 23:27
 7/16 anonim ***** válasza:
57%
Mert kicsit szélesebb a látóköröm, mint egy átlagmagyarnak. Viszont így rengeteg szenvedést hoz nekem, hogy el tudjam fogadni/viselni, mikor szűk látókörű emberekkel kerülök kapcsolatba. Ilyenkor mindig arra gondolok, hogy nem könnyű az embernek kilépni a látómezejéből, szóval nem lenézem őket, hanem kicsit sajnálom, hogy nem képesek rá.
2020. máj. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%
Szimplán jobb vagyok, nincs ezen mit magyarázni. Ide kell jönni, meg kell nézni aztán rájössz. Írj privit ha nem hiszed.
2020. máj. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
43%

Objektíven nézve azért, mert van felsőfokú végzettségem és az átlagbérnél többet keresek.

A gyakori is sokat segít, rengeteg itt a sötét ember.


Ugyanakkor ezek ellenére nagyon önbizalomhiányos vagyok (okkal vagy anélkül), szóval a saját szememben inkább rosszabbnak tartom magam az átlagnál.

2020. máj. 4. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
44%
Eddig azt hittem okos vagy, majd bele csöppentem a való világban és sajnos teljesen hülyének éreztem magamat benne.
2020. máj. 4. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!