Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki az okadék technot hallgatj...

Aki az okadék technot hallgatja, miért érzi késztetésnek, hogy másra erőltesse?

Figyelt kérdés
Pl a kocsijából üvölteti. Érdekes, mást nem szoktam hallani autókból kiszűrődni, csak tuccogós szarokat.

2020. máj. 4. 16:04
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Szerintem más sem kíváncsi rá. Sok mindent elárul mindenesetre a személyről.
2020. máj. 4. 16:08
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Mert azt hiszik, ha üvölt a kocsiból és ezt hallgatja mindenki az utcában, akkor menők lesznek és észreveszik őket.
2020. máj. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Itt a környéken Majka szokott bömbölni a tuning autókból meg igénytelenebb alpári magyar rap. Én rühellem Majkát, de nem halok bele abba a pár másodpercbe.
2020. máj. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
Nekem nincs autóm, de én is szeretem a technot, és én nem csak azt hallom ordítani az autókból. Valószínűleg sok másik ember szerint, és szerintem, a te zenéd pont ugyanolyan okádék mint szerinted a techno.
2020. máj. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nálam ez csak Akkezdet.
2020. máj. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Attól még senkinek nem lesz ilyen késztetése, hogy technot hallgat. Aki meg szeret feltűnősködni, vagy tojik másokra, az ugyanúgy megteszi, akár technot, akár rockot, akár rapet, akár valami pop újdonságot hallgat.
2020. máj. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem csak a technora igaz...rock,rap,magyar rap...kb minden műfaj szokott halkabban-hangosabban szólni egy autóból.


Ember függő...én pl belvárosban nem bömböltetném a zenét de pl autópályán simán hiszen nem zavarok vele másokat :D


Amúgy abba az 1-2 másodpercbe még senki nem halt bele.

2020. máj. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, hogy szerinted a techno az "okadék", mások szerint pedig a te zenéd az "okadék". Nem szép dolog leszólni más ember zenei ízlését!
2020. máj. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
42%
Nem csak te techno esetében figyelhető meg, gyakori a mulatós, a magyar rap és a trap. Érdekes módon komolyzene, vagy jazz még soha nem csapata meg a fülem ilyen közegben. Ezzel nem az adott műfajok hallgatóit minősíteném, hanem azt mondanám, hogy viszonylag jól behatárolható, hogy milyen zenét kedvelnek azok, akik ennyire ki akarnak tűnni.
2020. máj. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
55%

Nem csak techno zenével csinálják, bármi mással is. Ha olyan a személyisége, akkor végig üvölteti a városon és büszkén tekintget kifelé, hogy ő mekkora ász. Ja, egy nagy balf..z!

Meg amikor megáll a társasház előtt, üvölteti a vackot, kiszáll, nyitva hagyja a kocsi ajtaját, amíg bénázik és nagy lazán felébreszti az egész utcát, mert nyomatja teljes hangerőn. Ki a jó büdös francot érdekel az ő zenéje?

2020. máj. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!