Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jó pár év tanulás kihagyás...

Jó pár év tanulás kihagyás után 26 évesen egy felsőfokú képzés új értelmet adhat az életemnek? Késő nekiállni?

Figyelt kérdés

Én nem tanultam tovább érettségi után. Nem is akartam, külföldre mentem. De azért belátom, hogy esetenként egy jól megválasztott "diplomás szakma" kicsit könnyebb, kiegyensúlyozottabb életet biztosíthatna.


Csak azért nem kevés a 4 év..


2020. máj. 5. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem késő! Mindenre képes vagy ha kitartó vagy és elhatározod magad :) Ajánlom egyébként hogy hozd be a lemaradást, megéri! Sok sikert :)
2020. máj. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, lehet sorsdöntő, főleg, ha jó befektetés.


Párom is ennyi idősen kezdte. Másodéves korában már a szakmában dolgozott kapásból 2-3x annyiért, mint amennyit előtte kapott valami robotmunkáért

2020. máj. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Értem.

Vendéglátóiparban külföldön munkával "könnyű" volt pénzt keresni de mégis fizikailag azért nehéz és talán hosszútávon nem csinálnám. Bár talán lesz lehetőségem a ranglétrán fentebb lépni vezető pozícióba ami itthon is kamatoztathatnék és arra a fizetésre lehetne családot alapozni.

Ezen kívül még gyári munka lenne, de azt nem csinálnám.

2020. máj. 5. 19:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem késő.
2020. máj. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ramos ökle ***** válasza:
Csak te adhatsz értelmet az életednek. Ehhez egy eszköz lehet egy képzés. Nem vagy még öreg, bőven elkezdheted, de akár öregen is elkezdhetnéd.
2020. máj. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én elkezdtem egy iskolát, de abba is hagytam. 20 évesen elkezdtem dolgozni, de gondolkodok, h pár év múlva elkezdek valami képzést, persze szakmámon belül. Legfőképp a diplomavétel érdekel.
2020. máj. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!