Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alacsony férfitársaim itt...

Alacsony férfitársaim itt vagytok? Nők is írhatnak. Hosszú lesz így Respect aki elolvassa

Figyelt kérdés

Na szóval. Nagyon sok kérdést olvasok itt az alacsonyságot illetően, némelyik férfinek baj ha alacsony. Valahol ezt megértem DE! Had meséljem el a történetem. Remélem építőjellegű lesz .


Én 175 centi magas vagyok. Mindig is volt egy kis kissebség érzésem ez miatt, ahogy sok alacsonyabb srácnak. Emiatt mogorva, keserű voltam ami látszott is. Sok évig így éltem, aztán elgondolkodtam azon, hogy mégis mit csinálok... 1. Változtatni nem tudok ezen. 2. Rengeteg előnye van (számomra) 3. Párkeresés szempontjából egy láthatóan komplexusos srác sokkal kiábrándítóbb, mint maga az alacsonyság.


Így hát volt bátorságom változtatni, nem volt könnyű, kicsit sem. Próbáltam felfogni viccesen a dolgot, és mondogattam sokszor magamnak hogy ez még mindig jobb annál mint mikor valaki magatehetetlen, kerekesszékben éli le az életét. Ez nem azt jelenzi hogy én lenézem őket Isten ments , meg kívánok neki gyógyulást meg minden. Csak elgondolkodtam hogy ez valóban ekkora probléma lenne, magasságom miatt nyafogok holott valaki fel sem tud állni. Itt kezdtem teljesen ignorálni a témát, ezt a magasságos hülyeséget.


Mertem lépni a lányoknál, odamentem hozzájuk, ismerkedtem. Sok elutasítást kaptam, de nem érdekelt, miért érdekeljen ? Van rajta kívül kismillió másik nő. Aztán egy olyan nőhöz mentem oda, akitől ma már van 2 kislányom, és egy boldog család vagyunk. Ő alacsonyabb nálam, kb 150 centi. Tudom hogy nagyon sok a felszínes nő, meg hogy mondhatni colostokkal megy randizni, mert ha a pasi 180 helyett 179 akkor kuka, ezt hívom feministáknak de kérem, ezekkel nem kell foglalkozni.


Tudni illik akik másokat piszkálnak, na azoknak van totális önképzavaruk, komplexusuk, nem éppen az adott srácnak/embernek.


Még egy kis ellenpélda, van egy hát olyan 2+ méteres barátom, és azt mondta jóval nehezebb párt találnia, mint egy alacsonyabb fiúnak.


Csak azért írtam ezt le, hogy hátha másokat is sikerül motiválnom,segítenem. Tudom lesz aki nem ért velem egyet, de mint fentebb is írtam nem érdekel :) Jó egészséget a vírus idején is .



2020. máj. 5. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Én is csak pozitív példát tudok hozni.


Párom 172 centi, én 159. 7 év és 3 hónapja vagyunk együtt.


Tudod, csak azokat tudod motiválni, akik erre fogékonyak. Viszont az itt rinyálók 90%-a sajnos erre nem az. Hiába írunk kismillió pozitív példát, ők úgyis csak a kifogásokat fogják keresni, negatív és pesszimista a hozzáállásuk, minden és mindenki hibás rajtuk kívül, változni nem akarnak, de állandóan azt hangoztatják, hogy mindig a nők a rosszak, meg hogy ők mennyire anyagiasak.


Sok boldogságot és jó egészséget nektek is. :)

2020. máj. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, ez teljesen így van. Tudom hogy csak azokat lehet motiválni akik esetleg fogékonyak, de mindenkinek segíteni kell ha tehetjük :) Nos tény hogy a magasságon nem lehet változtatni, de a felfogáson annál inkább. :)
2020. máj. 5. 20:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Én elolvastam kedves kérdező, és szerintem teljesen jól álltál hozzá a dolgokhoz. Én fiatal nő vagyok, de én a magasságot egyáltalán nem tartom fontosnak a férfiaknál, hogy 180 vagy 200cm legyen. Én nekem nem jönnek be a nagyon magas emberek. És a 175cm magas ember szerintem egyáltalán nem alacsony, az én párom is annyi, és ez nekem teljesen megfelel. :)
2020. máj. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm ha elolvastad :) Az kellene hogy aki alacsonyabb, az ne úgy értelmezze már ezt hogy ő egy senki, meg hogy senkinek sem kell. Jó, énis odáigvoltam, de volt erőm változtatni, mert rájöttem hogy nem minden a magasság.


Mindegy ezt már leírtam fentebb is, remélem sok férfitársam elolvassa :)

2020. máj. 5. 20:50
 5/6 anonim ***** válasza:
65%

176 cm-es lányként szerintem a 175 cm abszolút nem alacsony. Itt legalábbis (nem tudom, mennyire hiteles) ezt írják az átlagnak: [link]


Szerintem abszolút jól látod a dolgot, és jó volt a sok sajnálkozó kérdés mellett olvasni egy olyat, ahol valaki pozitívan, pláne saját példán keresztül, látja a dolgot.

2020. máj. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy felhoztad ezt a pozitív példát. Én 22 éves fiú vagyok, 177 cm magas. Szerintem még ez is elég alacsony, sulimban pl. én voltam az utolsó a tornasorban, sokat piszkáltak is miatta. Komplexusaim is voltak emiatt. Barátnőm ugyan volt, ő nagyon kicsike volt, így nem zavarta. Engem sem igazán érdekelt akkor már a magasságom. Bár mai napig rengetegszer eszembejut, és a kérdést olvasva most is eszembejutott, hogy eléggé szívás így. Mindig arra vágytam gimis koromban, hogy bár lennék 5 cm-el magasabb, úgy legalább nem csak a nyakáig érnék fel a többi srácnak. Bár ez átlagmagasság körül mozog, de abban az osztályban tényleg minden fiú jóval magasabb volt, és eléggé zavart... Mostmár a mindennapokban annyira nem tűnik fel, találkozok elég gyakran hasonló termetű, sőt még alacsonyabb fiúkkal, férfiakkal. Sajnos ez van, ezt kell szeretni, mert ahogy írtad, változtatni nem tudunk már. Párom most nincs, bár nem is keresek, de szerintem nem ez fog hátráltatni benne...
2020. máj. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!