Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi célja van a "külső megerősí...

Mi célja van a "külső megerősítés" keresésének?

Figyelt kérdés

Nagyon sok embernél látom a "külső megerősítés" hajszolását, értem ez alatt, hogy sokan tisztában vannak azzal, hogy nem a legvonzóbbak az ellenkező nem szemében, de ezt valahogy mégis elfojtják magukban és olyan tapasztalatokból akarják ezt megváltoztatni mint pl. sikerül megszereznie más párját, a pénzzel (vagy bármi mással) magához édesgeti, vagy szexuálisan provokál ellenkező neműeket. Nem értem, hogy mi változik meg akkor, hogyha sikerül elszedni más párját, érdekből magadhoz csábítasz valakit vagy kiprovokálod, hogy a primitívebb ellenkező neműek rád gerjedjenek? Ezektől nem változik meg a külseje meg az sem ahogy a külvilág ezt látja.



Ja és nem hiszem el, hogy azért csinálják, mert nem tudják, hogy mit gondolnak a külsejéről az emberek. Saját tapasztalatomból kiindulva már 13-14 évesen megtudtam, abból, hogy kinyílvánítják az emberek a véleményüket rólam. Nem hiszem, hogy ettől idősebb embereknél ez még kérdéses lehet.


25/N


2020. máj. 5. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Van, akinek fejlett az értelmi és érzelmi intelligenciája, másnak még 50 évesen se!

Vagy mondjuk van aki csak az egóját akarja növelni és mást sem, és ezért képes átgázolni mindenen és mindenkin minden lelkiismeretfurdalás nélkül, csak mert neki jár címszóval...stb.

2020. máj. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nem "vagy",hanem alacsony intelligencia ÉS egoizmus terméke.
2020. máj. 5. 20:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Külső megerősítést mindenki keres, de nem mindegy milyen eszközökkel. Szexualitás terén nekem pl többet ér, ha egy lányt le tudok nyűgözni valamivel, mintha alám akarna mászni "két perc ismeretség" után. Mindkettőre volt eset, nekem az első igazi katarzis volt, a másodiktől hideg rázott és kb hányingerem lett.
2020. máj. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hármas vagyok:

Nekem az első példa valódi egónövelés, a második inkább libabőr kiváltó oka, semmi több.

2020. máj. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha külsőnél maradunk, akkor csak egy biztos módszer létezik, az pedig a közvetlen rákérdezés. Csak sokan nem akarják hallani a választ vagy utána fentebb leírt módszerekkel javítani az önértékelésen.
2020. máj. 5. 20:46
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem, hogy nem akarod bebeszélni magadnak, hogy te tudsz valamit, amikor nyílvánvaló, hogy a másikkal vannak gondok. Nem értem miért gondolja valaki másképp...
2020. máj. 5. 20:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem igen szoktam eligazodni az embereken, mert nem akarok. Jobb így, minden könnyebb. Ha valaki meg tukmálja rám magát úgy hogy tudja hogy nincs hozzá kedvem, egyszer úgy is üres folyosót talál mikor jön utánam.
2020. máj. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!