Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még olyan, akinek nem...

Van még olyan, akinek nem rossz a kedve folyamatosan vagy éppen nem depressziós most a karantén alatt?

Figyelt kérdés
Gimis vagyok, lassan 2 hónapja nem találkoztam egyetlen barátommal se és minden korombeli akit ismerek, egyre rosszabbul van. Többen is úgy vannak mint én, nem látják a kiutat és már bármit tesznek, legyen az videochat, edzés, szülőkkel eltöltött idő, maximum pár órára múlik el a melankólia, utána ugyan oda zuhannak vissza. Van itt olyan, aki esetleg annyira nem társasági ember, vagy akár csak olyan “erős” lelkileg, hogy még jól telnek a napjai?

2020. máj. 5. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"még jól telnek a napjai?"

nekem egyre jobban telnek!

én nem vagyok társasági ember, úgyhogy nem is hiányzik komolyabban senki. Akik igazi barátaim azokkal tartom a kapcsolatot (néhány ember)s és ők isugyanúgy vannak mint én.

én tökre bírom a karantént, meg a kiürült utcákat. most érzem jól magam.

lehet nem vagyok normális...? :D

2020. máj. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én lefoglalom magam. Az elején kicsit hiányzott a társaság, de sokkal több hasznos szokást kialakítottam ezidő alatt.
2020. máj. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kettes, látom nálad is kezdenek megborulni a dolgok mentálisan:D
2020. máj. 5. 22:17
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Másik kérdéshez is írta ezt a tehénszopást, biztos ez valami perverzió nála.


Én nagyon ritkán igénylek társaságot. Meg kell mondanom, hogy nekem ez a mostani egy ideális közeli világ. Nincs rohanás, nincs tülekedés, megtartják a távolságot. Még sosem éreztem magam ennyire szabadnak, mint most :)

Persze természetbe sokat járok mostanában is, meg amúgy is. Az nagyon jó hely a feltöltődésre még.

2020. máj. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nekem nem folyamatosan, de úgy a napok felében rossz a kedvem.

Ez az egész helyzet nagyon bizarrnak, és depresszív ék tűnik. Van egy betegség, ami javarészt öregek, és krónikus betegek halálát okozza, és emiatt az egész világon eluralkodott a pánik. Én nem félek, mert mindent megtetszek, amit tudok, hogy ne kaphassam el, és, ha el is kapnám, meggyógyulnék.

Viszont azt nem értem, hogy, ha a szüleim dolgozhatnak, én miért nem járhatok iskolába. Ők is emberekkel érintkeznek, többel, mint én, hisz bevásárolnak+kollégák, postára menetel... stb.

Meg hiányzik mindenki. Itthon nem vagyok jóban az egész családdal, és, ha valakinek van egy idegesítő szokása, azzal most nem napi 1-2, hanem 8-10 órában kell megbírkóznom. Ugyanúgy, eddig elég volt fél-1 órát együtt lennünk, mióta ez beütött, semennyit sem lehetek egyedül, a gondolataimmal, anélkül, hogy azt hinnék depressziós vagyok.

Az osztályról meg annyit, hogy én mindig ilyen "sok emberrel beszélek, de kevés barátom van" típus voltam, és a legtöbb kapcsolatom elég felszínes volt mindig is. Mióta itthon kell lenni, kevesekkel beszélek, és néha hiányzik a small-talk, vagy, hogy megöleljek pár embert, de csak ez nem elég indok nekem, hogy ráírjak csak úgy emberekre. Úgy vagyok vele, ha érdeklem őket, majd keresnek, ha nem, akkor nem.

2020. máj. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én tökéletesen elvagyok itthon, imádom. Az összes hobbim, amiből van vagy 3-4, az itthonléthez kapcsolódik, szóval mindig el tudom foglalni magam valamivel :)
2020. máj. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én tök jól elvagyok, jobban érzem magam mint amikor kellett menni.

Két emberrel találkoznék összvissz az ismeretségi körömből és ennyi.

2020. máj. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én úgy vagyok mint az 1es és a 7es válaszoló
2020. máj. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én irigylem azokat, akik most is dolgozhatnak (pl. vasutasok).
2020. máj. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon megvisel, Nem vagyok tarsasagi ember annyira, de en a kornyezetmbol meritek inspiraciot, emberek sztorijaibol, mindennapok tapasztalataibol...Jelenleg teljesen ki vagyok egve, a tavoktatas meg eleg remes, nehany tanar van csak, aki ertelmesen all hozza, kettovel peldaul egeszen osszebaratkoztam. Egyetemre jarok egyebkent, osztatlan tanari, de az is lehet, hogy nem egy targyam bukni fogom, mert az oktato egy hete nem valaszol ket kerdesemre, illetve nem hagyja jova az essze temaimat. Sok szaktarsam mar a karanten ota eltun, nem is hallani roluk kb. Honapok ota nincs idom egy hobbimra sem, mert egesz nap a beadandokat csinalom, olyan rettenesen sok van, viszont nem erzem, hogy altaluk okosabb lennek. Visszahelzest sem kapok annyira, mintha oran mondanam el a gondolataimat, a kornyezetemben egy baratom sem el, de mondom, nincs is sok baratom annyira...
2020. máj. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!