Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más se találja igazán a...

Más se találja igazán a helyét az emberek között?

Figyelt kérdés

Tanulom a szakmámat amit szeretek de úgy érzem magamat sokszor mint egy földönkívüli aki be akar illeszkedni a helyi kultúrába. Vagy egy paleoantropológus aki tanulmányoz egy törzset.

(sikertelen csajozás, minimális egzisztencia, nem vagyok jóképű se)


Arra vagyok kíváncsi más is van e hasonló cipőben?



2020. máj. 6. 10:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem még sokan vannak.

Én dolgozó 20 éves làny vagyok, de egyszerűen kész rémálom az egész. Nem tudok senkivel mély, értelmes dolgokról beszélgetni. Nincs senkinek senkihez egy kedves szava, vagy gesztusa. Minden a szex körül forog és egyszerűen ha nem nézel tv-t vagy a netes hírportálokat, akkor az időjáráson kívül más téma nem marad.

2020. máj. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sajnos én már évek óta nem beszélgettem senkivel se úgy mélyen és jót! Nekem is kész rémálom az egész :(
2020. máj. 6. 10:51
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Bár nem a ti korosztályotok vagyok, de egész életemben ezt éreztem.

Soha nem illettem be semmilyen társaságba, mindig mindenhonnan kívülállónak éreztem magam.

Mára sikerült elfogadni, egyszerűen nem érdekelnek az emberek.

2020. máj. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én is ide lyukadtam ki!
2020. máj. 6. 11:12
 5/12 anonim ***** válasza:
Én sem a ti korosztályotokba tartozom, de már régóta érzek hasonlóan, talán az az oka, hogy sosem voltam igazán gyerek, mert csak felnőttek vettek mindig körül, így már 13 évesen úgy gondolkodtam, mint egy 16 éves. (Egy értelmes 16 éves, nem a mostanság fellelhető nemzedék elszomorító tagjai)
2020. máj. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

ugyanez, közöm nincs az itteni emberekhez. hogy említsek pár példát: egy rohadt westworld epizódot nem lehet kibeszélni senkivel, mert mindenki az álarcos baromállatságot nézi inkább


egy mittudomén eminem zenét nem tudok megemlíteni anélkül, hogy ne nézzenek különcnek, mert mindenki az ilyen krúbi nyomorultat hallgatja akinek a dalszövegeinek értelme sincs, de körbezsongják mint legyek a szrt. és akkor eminemmel pedig még ismert előadót mondtam, képzelheted mi lenne ha még undergroundabbra mennék


herótom van ettől a proli országtól és a proli emberektől akik benne élnek, nem véletlen barátkozok inkább külföldiekkel, hiába az eltérő kultúra, mégis sokkal nagyobb a megértés és összhang, na meg a közös érdeklődési körök

2020. máj. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

igen elszomorító de egyben igaz amit írsz! Ezt a prolisságot én is észrevettem. Engem azért gúnyoltak ki mert érdekel a költészet! Bár azt is hozzáteszem, hogy munkás emberek között is akad értelmes! Igaz ez ritka.

Azért egy kicsit megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedül, amúgy én is bírom Eminememet!

Nagyon elkeserítő ez a mai világ :(

2020. máj. 6. 11:57
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem sokan. Én nem nézek vetélkedőket, beköltözős showkat, nem érdekeltek soha a sztárok. Van hogy hetekig be se kapcsolom a tv-t. Imádom a filmeket, de inkább letöltök magamnak filmeket, sorozatokat. Szeretek öltözködni, de nem érdekel a divat. Magyar átlaghoz képest én is "különc" vagyok. A zene már nem annyira része az életemnek mint 20 évesen (akkor nagyon érdekelt), ezért nálam ez már nem téma. Aki ezt elfogadja, vagyis azt higy a másik embernek más az ízlése az veszi a fáradságot és másról is lehet beszélgetni vele. Van még ezer téma. Sport, kertészet, főzés, történelem, utazás, stb.

Nekem van sok ismerősöm akivel rengeteg dologról el lehet beszélgetni. De ez nem volt mindig így. Lhet hogy rossz emberekkel vagy körülvéve.

2020. máj. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jelen :D Inkább rám szoktak ufóként tekinteni, én pedig rémségekként tekintek a többiekre. Egyszerűen nem találom a hangot másokkal, valahogy nem érdekelnek az ilyen kis mindennapi szharságaik (a fia, a neje, a veje, a kenyér ára felment, ma is süt a nap, blablabla)... Nem értik, miért nem megyek társaságba, bunkónak gondolnak, miközben kb a sírás kerülget, ha körbe állnak és beszélnek hozzám :D
2020. máj. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
# 9/9 Időpont ma 17:30 ezzel hasonlóképpen vagyok!
2020. máj. 6. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!