Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha valakivel nem...

Mit tegyek ha valakivel nem lehet oda vissza beszélgetni?

Figyelt kérdés
Tehát olyan,hogy magához ragadja a szót,megvárja míg elmondom a véleményem(ha megvárja) sokszor figyelembe sem veszi csak mondja tovább a sajátját és a reakciókkal sem nagyon foglalkozik,a válaszaimat lerendezi annyival,hogy hát igen,ez ilyen...ilyenkor mit lehet tenni? Titeket nem idegesítene? Az ilyenek nem veszik észre magukat?

2020. máj. 6. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
De. En is ilyen vagyok, mint amit leirtal. Eszreveszem magam, de neha tenyleg valahogy annyira nem erdekel amit mas mond es csak meselni akarok, hogy nehez. De igyekszek ezt a rossz szokasom levetkozni, mert forditott esetben nekem is rossz es rosszul esik, ha engem nem hallgatnak meg.
2020. máj. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Én szerintem sejtem az okát..

Túl régóta nem beszéltem senkivel, mert magányos vagyok, ezért ha valki végre szóba áll velem, kb csak magamról tudok beszélni.

2020. máj. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!