Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Néhány ember miért néz rossz...

Néhány ember miért néz rossz szemmel a szép nőkre? Miért haragszik rájuk?

Figyelt kérdés
Ha én meglátok egy szép nőt az utcán,nem tudom megmondani róla hogy rendes,vagy bunkó,hogy gonosz,érzéketlen vagy jószívű,azért viszont mindenképpen tiszteletet érdemel,hogy figyel magára,nem hagyja el magát,nyilván nem kevés munka egy nőnek sem jó formában tartania magát és mindig jól nézni ki.Én tisztelem a szép nőket,már csak azért is megérdemlik a tiszteletet mert jól tudnak kinézni.Le a kalappal előttük.
2020. máj. 6. 17:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%

Kicsi a kukac és frusztráltak miatta, meg a "bombanők mindent megkapnak".

"Nekik csak gazdag férfi kell és nem kell dolgozniuk"


Ez a színvonal azoknál akik rögtön itélkeznek csak azért mert valaki kategóriákkal jobban néz ki náluk

2020. máj. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%

"Én tisztelem a szép nőket,már csak azért is megérdemlik a tiszteletet mert jól tudnak kinézni.Le a kalappal előttük."

Értem, szóval egy nő aki szépnek született, és szépen öltözködik (vagyis van rá pénze), az már egyből megbecsülendő. :D Fogadjunk ha egy hájas, mangalica képű, hatalmas bibircsókos csaj adna magára, akkor se látnád meg benne a szép nőt. Ja, mert nem úgy született, hogy meglásd benne, hiába a smink, a jó ruha.

Senki nem haragszik a szép nőkre. Néhány nő féltékeny a természetes szépségükre, amihez nem kell smink, a férfiak pedig gyakran elkényeztetettnek hiszik őket, csak mert vissza lettek utasítva (aminek persze nincs köze a szépséghez).

2020. máj. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#1 én azt gondolom,hogy nehéz lehet mindig szépnek lenni,mindig jól kinézni,megfelelni az elvárásoknak,tetszeni saját magunknak és más embereknek.És ez megy mindennap.Aztán este hazamegyünk elégedetten,hogy ma is jók voltunk,de reggel minden kezdődik elölről.
2020. máj. 6. 17:26
 4/14 A kérdező kommentje:
#2-es rendben van hogy szépnek született,de meg is kell tudni tartani azt a szépséget.Ember nem figyel oda eléggé,egyszer csak azt veszi észre hogy elhízott.Természetesen le a kalappal azok előtt a lányok,nők előtt is,akik elhíztak,de le tudtak fogyni,és nagy tisztelet azoknak a nőknek is,akik el vannak hízva,de mégis elfogadják magukat és jól érzik magukat a bőrükben.
2020. máj. 6. 17:34
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
Kedves 1-es, ezen a fórumon is megfigyelhető, hogy nem a férfiak azok, akik lenézik a szép nőket, hanem a nők, mert irigyek rájuk mint a szr.
2020. máj. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
31%
Mer' mindég lekoptatnak, pedig egy főnyeremény vagyok szerintem...
2020. máj. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

Volt egy hasolnló kérdés a napokban.

Szerintem az ilyen nőknek aki persze tisztességes életet él..

Szóval nehezebb bizonyítani,hogy esze is van nem csak szép haja.

Nem igazán kell sok energia ,hogy valaki jól nézzen ki. Az egyik hozzászóló szerint sok pénz kell ,hogy valaki jól öltözzön hát szerintem nem.

A smink,a haj az,hogy valaki karbantartja a testét azok sem igényelnek akkora energiát.

A testmozgás,sport teljesen egyértelmű "feladatunk". Hozzátartozik az egészség megtartásához nem csupán hiúság kérdése a sportolás.

Ezeknek a nőknek ez teljesen egyértelmű,hogy ez így a helyes.

Nem feltétlenül értem én a szupervékony modellekre ezt.

Látok én molett nőket is akik nagyon szépek,és sok férfi megbámulja őket.

Az,hogy mit teszel ki magadról a kirakatba egy kérdés az is,hogy mivan belül.Ezt a kirakatból sosem lehet eldönteni.

Az,hogy jól érzed magad a bőrödben,sportolsz megpróbálsz egészségesen élni az már fél siker az meg,hogy szépítgeted magam az meg a másik félsiker. Csak igen,sokan erre féltékenyek,hogy biztos nem dolgozik,eltartják így jóhogy van idő futkározni,kondizni egész nap sminkelni fodrászhoz járni. Könnyebb a lelküknek ,hogy elhitetik magukkal ezt.

A lépcsőház ahol lakom volt két friss anyuka, mindig láttam,hogy amint megjelenek sugdosnak én mindig rájuk mosolyogtam de belül rosszul esett kicsit.

Aztán egy nap oda jött az egyik ,hogy vigyem már el magammal őket ahova én járok segítsek nekik. Ez a két csaj ma a legjobb barátnőim. És szuperül néznek ki. 😉

Szóval sokszor ha ezt érzed,hogy lenéznek,összesúgnak. Nem biztos,hogy negatív témázgatás van rólad. Lehet,hogy azt tárgyalják ki mikor kapjanak el,hogy veled tartanának egy zumba órára.

2020. máj. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező, hiába nyalizol, úgyis csak a tankarankával fogsz elbírni...
2020. máj. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Például én is jó pasinak indultam aztán mégse lettem az.Azért mert nem figyeltem magamra,nem törődtem magammal.Én is nézhettem volna ki jól,de letértem az útról.
2020. máj. 6. 17:52
 10/14 anonim ***** válasza:
40%
Miért kérdező, hogyan csúnyultál meg (szerinted)? Elhízás, vagy más?
2020. máj. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!