Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan ember, aki...

Van itt olyan ember, aki kiemelkedően vonzó, és emiatt rejtőzködik?

Figyelt kérdés

Vannak olyan emberek, akik intimidáló mértékben szépek, vonzóak. Sok ember közelíti meg őket, bámulja meg őket, keresi a társaságukat, stb. Ez zavaró lehet, főleg, hogy ha a szóban forgó személy introvertált és udvarias.


Mindezek következtében olyan ruhákban jár, amelyek takarják vonzó testfelépítését, és semmilyen módszerrel nem igyekszik kiemelni az amúgy is kiemelkedően szép vonásait.


Tehát pont annak következtében alakul ki egy amolyan "bocs, hogy élek" attitűdje, kiállása, mert kínosan érzi magát egyrészt a nemkívánatos figyelem miatt, másrészt amiatt, hogy neki ennyivel több jutott abból, amiből másoknak kevesebb. (Ezzel a magatartással az irigykedést is el lehet kerülni.)


Van köztetek ilyen személy? Vagy ismertek ilyen személyt?


Arra vagyok kíváncsi, hogy ezen hogy lehet túllendülni, illetve milyen pozitív / negatív következményei vannak a túllendülésnek.


Köszi a válaszokat!



2020. máj. 6. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Szia, igen, én. Már óvodában is menekülnöm kellett a lányok elől, mert puszilgatták a kézfejem meg ilyenek. De intro vagyok, hagyjanak engem dik :(
2020. máj. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Én az vagyok és abból amit leirtál szinte minden igaz rám. Eddig még sajnos ség gy sem sikerült tullendulnom rajta.
2020. máj. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak én lennék ilyen..
2020. máj. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az vagyok. De csak anyám, meg szerintem. 🙃
2020. máj. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A 4-es megmosolyogtatott. :D
2020. máj. 6. 18:54
 6/9 anonim ***** válasza:
14%
Há én pont ilyen vagyokkk! Rejtőzködöm a fény elű is, olyan vagyok má, mint egy vámpír, oszt úgy lendűtem túl ezen, hogy kiutaztam Hawaiira, azt most itten bujkálok elűletek is.
2020. máj. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, te annak tartod magad?
2020. máj. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
42%
Én is ilyen vagyok. Leonardo Da Pincsi rólam mintázta a David szobrot. Mondjuk szenya volt, mert ágyék tájon kicsinek formázott meg.
2020. máj. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
87%

Én valami ilyesmi vagyok.


Nem szeretnék figyelmet. Ok nélkül lek.vznak, valótlanságokat állítanak. Elszigeteltem magam tőlük. Ez valahol egy tudatos döntés volt, mint ahogy az is, hogy nem osztok meg semmit magamról a neten, a magánéletben is csak azokkal akik fontosak. De pont ez az elzárkózottság az, ami még jobban piszkálja az emberek fantáziáját. Titokzatosságot látnak bele sokan, ez talán még jobban vonzza őket. Valaki erre azt mondja, hogy beképzeltség és felsőbbrendűségi érzés. Pedig egyszerűen csak védem magam.

Az anyagiak tekintetében is ugyanez van. Rejtegetni, itthon örülni, nem mutatni, letagadni.

Arra a következtetésre jutottam, hogy igazából mindegy mit csinálok, úgy is lesz pár szép szavuk ezeknek az embereknek. Semmi nem változott. Irigység és rosszindulat. Nagyon sajnálom, hogy ilyen környezetben kell élnem.


Az öltözködésem sosem volt kihívó, de sokkal divatosabb volt, mint most. Nem volt tudatos a döntés, hogy én mostantól a bokámat is eltakarom és úgy öltözöm mint egy középkorú, hanem valahogy a zárkózottsággal együtt alakult át ez is. Ezen szeretnék majd javítani.


Szerencsére vannak olyan közösségek, ahol nem ezt tapasztalom. De a visszafogott megjelenés ellenére is vonzódnak hozzám az emberek.


Szerintem a kisugárzás itt a lényeg.

2020. nov. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!