Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tolakodó dolog ha egy nőnek...

Tolakodó dolog ha egy nőnek tömegközlekedési járművön szólok hogyha ülés közben leér a csinos nyári ruhája teljesen a padlóra?

Figyelt kérdés
2020. máj. 6. 19:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Valakinek igen valakinek nem.

Valaki nem szereti ha idegenek barmiert is hozza szolnak, valaki meg kedvesen veszi hogy szolsz.

2020. máj. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem lecsúszott valami, hanem egyszerűen ilyen a hossza, akkor figyeljen rá az illető.
2020. máj. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
23%

Nekem tolakodó lenne, igen. Azt is utálom, ha szólnak, hogy ki van kötődve a cipőm. Majd én észreveszem, nem kell beleszólni.

Ha valamit elejtek és nem veszem észre, azért jogosan szólnak.

2020. máj. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Pl: nekem volt mar olyan hogy a hosszu kardiganomat kizartam a kocsibol es valaki a masik kocsibol probalt szolni. Tok ciki volt nem tudtuk mi a baja hirtelen.
2020. máj. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%

#3 - ez nem komoly, ugye? Csak akkor szóljanak, ha neked érdeked fűződik hozzá, mert esetleg elvesztesz valamit? A többi egyébként jóindulatú embernek meg pofa be? :D

Legyél már következetes: "Majd én észreveszem, nem kell beleszólni."

Ennyi.

2020. máj. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%

A "csinos" jelzőtől lesz tolakodó az egész.


"Ne haragudjon, lelóg a ruhája."


vs


"Ne haragudjon, lelóg a csinos ruhája."


Előbbit szépen mosolyogva megköszönöm, utóbbit egy fintorgós "oké"-val nyugtázom.

2020. máj. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
80%

Nekem a hatozsakomon egyszer rossz volt a cipzar az egyik zsebén es nem zart ezert szimplan a közepère huztam a kocsit es nem pakoltam bele zsebkendöt sem (amugy sem tàrolnék értékeket hàtizsákok külsö zsebeiben)

De uton utfélen szoltak hogy nyitva a cipzar.


Engem zavart. A taska jo volt amugy es szerettem, a szivemhez nött, de feszt inzultàltak miatta, igy le lett cserelve az egész.


Én egyszer szoltam valakinek, aki ègve hagyta parkolas utan a kocsilàmpàt lezàrta a kocsit es huzott el. Grimaszolo fejjel beszolt, hogy tudja, nem véletlenül hagyta ugy.vagy ilyesmit motyogott idegesen. Azota rohadtul nem erdekel kinek merül le az aksija de feszt talàlkozom ilyenekkel.

Én meg ilyeneket làtok feszt

2020. máj. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
3%
*en se örülnék neki ha szolnak. A lényeget kihagytam :)
2020. máj. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
16%
Nem vagyok gyerek, észreveszem, ha lóg a cipőfűzőm. Soha de soha nem botlottam még el benne. Van olyan cipöm amiben már a második van, és ez is mindig kikötődik. Ez van. Unalmas már a sok beszólogatás. Igen,csak akkor szóljanak, ha nekem érdekem, ugyanis állítólag segíteni akar nem? Ha csak azért zaklat, mert fontoskodni akár, azt utálom. Unalmas már a jóindulat fedőnéven a másik piszkálása, igen.
2020. máj. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem az bocsi , ő is tudja hogy leér neki.

Azt gondolnám hogy párbeszéd kezdeményezést szeretnél.

2020. máj. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!