Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sajnos rettentoen irigy ember...

Sajnos rettentoen irigy ember vagyok, kb ez az egyetlen rossz tulajdonsagom. Hogy lehetne ezen valtoztatni?

Figyelt kérdés
Utalom a gazdagokat, azokat akiknek osszejott a baba, azokat akik boldogok, szépek, izmosak, jo munkahelyuk van, jo autojuk, ergo kb mindenkit aki nem letminimumon el mint en. Akkora paraszt vagyok h tegnap megláttam egy audi s8at es egyszeruen lekoptem. Szegyellem de nem tudok rajta valtoztatni. 38/f
2020. máj. 6. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
menjél dokihoz
2020. máj. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jarok dokihoz. Semmit nem ér.
2020. máj. 6. 19:51
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Te erről az egyetlennek vélt rissz tualjdonságodról tudsz. A beteges irigység sok más negatívumot vonz. Járj dokihopz továbbra is, és ne köpdösd az autókat, mert a végén egy rendőrségen kötsz ki előbb-utóbb.


Szégyellheted, de jobb, ha változtatsz rajta. És lehet, csak akarni kell.

2020. máj. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Miert nem teszel a dolgokert?

Oke nem lehetsz egyik naprol a masikra gazdag. De pl a kuldsodon tudsz valtozatni. Ha tudnad hogy hany gazdag nem boldog es hany boldognak gondolt ember mennyi rosszat elt mar at eletebe nem igy vislekednel. Felszines vagy. Nem latsz a dolgok moge.

Azert vagy irigy mert boldogtalan vagy.

2020. máj. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Perzse h azert vagyok irigy mert boldogtalan vagyok. Ezzel en is tisztaban vagyok.

.

2020. máj. 6. 20:01
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem segít az orvos, akkor keress másikat.
2020. máj. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tölts több időt egymagad és próbáld meg függetleníteni magad attól, amit az emberek gondolnak rólad vagy amit általában értéknek látnak. Ne hasonlítgasd azt amid van ahhoz amit más a felszínen mutat. A felismerés pedig már jó kezdés a változás útján. Sok sikert hozzá!
2020. máj. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Ha belegondolsz, nagyon-nagyon kevesen boldogok. A gazdag lophatta a vagyonát, vagy nincs egy igaz barátja, csak a pénzért hízelegnek neki.

A babával rendkívül sok gond van, s ki tudja, hogy elzüllik-e majd.

A szépség hátránya, sok érdekkapcsolat, könnyen beképzelt lesz a semmiért, vagyis egy adottságért.

Izmosak: ha a felpumpált izmokra gondolsz, tudvalevő, hogy erő nincs annyi benne, mint a látszat.

Jó autó, felesleges felvágás, pénzszórás. Nem hinném, hogy jó azon versengeni, kinek van a legdrágább, legpuccosabb, fél évig divatos kocsija.


A létminimumon élés pénzügyi szempontból nem lehet könnyű, de a legelső kérdésem magamhoz nekem mindig az volt, hogy érdekel-e a munka, értelmes-e. Mert anélkül kínszenvedés, vagy kiégés.


Énnekem ha magam alatt voltam, kijózanított, ha láttam az utcán egy visszafordíthatatlanul sérült valakit, akinek a járás is mindennapi erőfeszítés.

Milyen jó, hogy nem veszítettem el az egészségem a sok pénzért, a puccos kocsiért, az ízületek épségét a műizmokért.

Biztos, hogy van egy csomó értéked. Amiben tehetséges vagy, indulj el arra!

Nem számít, mások hol tartanak a felszínen, csak az számít, hogy dolgozol magadon. A krízisek nem könnyűek, ez is a fejlődés része!

2020. máj. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A 8asnak nagyon szepen koszonom a valaszat.
2020. máj. 6. 21:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Amivel nem vagy elégedett, kezd el rendbe hozni. Egyik napról a másikra nyilván nem fog menni. Más sikerei mögött sokszor van kemény munka és sok kudarc is, de ezt már nem látod. Esetleg más területen vannak nehézségei. Nem ismerek olyan ember, legyen bármilyen szép, gazdag vagy sikeres, akinek ne lennének gondjai más területen. Mindenkinek megvan a maga keresztje és azt cipeli. Tényleg ne hasonlítgasd magad másokhoz, mert fölösleges, mindig lesz szebb, okosabb, gazdagabb, mint te. A te saját sorsodból kell kihozd a maximumot. Sok sikert, kitartást és felejtsd el mások életét!
2020. máj. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!