Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek hangjából meg...

Az emberek hangjából meg lehet állapítani valamit, ami a személyiségükre utal? Ha igen, mit? Szerintetek?

Figyelt kérdés
2020. máj. 6. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ilyen nincs.

Ha egy férfinak mély a hangja, abból te milyen személyiségre gondolsz? Talán mélyenszántó gondolatai vannak? :D

2020. máj. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem csak a magabiztosságot. Az hogy valakinek magas vagy mély a hangja nem befolyásolja a személyiséget
2020. máj. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Az erös magas hangu nökböl lesznek a rikàcsolo vénasszonyok.

En egy eladot szoktam hallani huszonèves, ahogy kioszt neha egy egy vevöt es ilyen èles magas hangja van. Tisztàra egy kàrogo vénasszony ugrik be rola.


Akiknek alig van hangereje normal, szoval a lightos hanguak szerintem visszafogott emberek (mintha nem lennének kikèpezve a hangszàlaik nem veszekedtek orditottak beszèltek sokat)csak az énekeseknek is ilyen èles hangjuk van alapbol, akik folyamatosan edzik, mèg a nevetésük is màs, ebböl itèltem.

2020. máj. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hangsúlyból, hanghordozásból esetleg, de a hang "színének", mélységének nincs köze hozzá.
2020. máj. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!