Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes emberek, hogy mernek...

Egyes emberek, hogy mernek ilye nyomdafestéket nem tűrő írásokat irni?

Figyelt kérdés

Facebookon rengeteg politikai dolog van mostanában, shol van több száz komment is akár. Van olyan komment sok, hogy nyomdafestéket nem tűrő trágár nagyon csúnya hozzászólás is van benne.


Milyen emberek az ilyenek, akik ilyen nyomdafestéket nem tűrő kommenteket irnak facebookra? Hogy mernek ilyet?


Nem tudom, hogy merik, fel is jelentheti valaki, neten sem szabad mindent csinálni, csoda, hogy a facebookon ott marad, ott elnézik vagy laza, itt ezen az oldalon azon nyomban törölnék.



2020. máj. 6. 21:26
 1/5 A kérdező kommentje:
*ilyen*
2020. máj. 6. 21:28
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az értelmi szintjükről árulkodik, hogy így nyilvánulnak meg.

Aztán van, aki hamis profilról irogat, hogy még véletlenül se kelljen vállalnia az arcát a véleményéhez.

2020. máj. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Èn nem írok oda semmit se. Sajnos a politika miatt az emberek csak agresszivak lesznek ès butàk. Ez ennyit èr. Nem Èrtem kinek a szòrrakozzásàra jó az ilyen.
2020. máj. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól nevelt voltam a facebookon. Egy darabig. Amíg ki nem rakott apám egy posztot a kutyája megmérgezéséről.... Na ott voltak jelzők.
2020. máj. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
a legtöbb ilyen ember igénytelen és érdektelen, nincs meg az igényük a kulturált beszédre. meg van, aki azt hiszi, az interneten lehet bátornak lenni, és kimondani olyanokat, amiket személyesen nem merne. nem tudom miért hiszik ezt.
2020. máj. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!