Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az a hozáállás...

Szerintetek az a hozáállás amikor valaki teljesen elszáll magától, beképzelt lesz, stb. örökké tart vagy egy idő után észhez tér az illető?

Figyelt kérdés

Érdekelne a véleményetek, ha valakinek esetleg van személyes tapasztalata is azt szívesen elolvasnám.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. máj. 7. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi okozza.
2020. máj. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy tényleg el van-e szállva, vagy pedig csak az ismerősei fogják fel úgy. Mert utóbbi esetben számukra valószínűleg örökké.
2020. máj. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Aki képes elszállni magától, az nincs képben az ember (mint élőlény) helyzetével. Ha valaki felnőtt korára nem tudja levonni a következtetést, az valószínűleg élete végéig boldog tudatlan marad.


Szóval nem változik meg.

2020. máj. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2-es valaszolo, szo szerint ezt akartam!

Pl en is el vagyok szallva magamtol, mert genetikusan jol nezek ki. Sose emlegetem, csak abban az osszefuggesben, hogy ezzel nincs problemam, massal van, de nem attol felek, hogy nem tetszem. Nem teszek alszereny megjegyzeseket, ezt lehet mondani.

Csorokent pusztan a kulsom es eszem miatt el voltam szallva, ugye. Miota pedig jomodban elek, mar bocsanatot kell kernem szinte, ha kiderul az utazasaimbol, hogyan lakom.

De azt tenyleg nem tudna senki megmondani, megis, mit kellene tennem. Igy azokkal tartok kapcsolatot, akik nem tunnek ugy, hogy azt erzik, el vagyok szallva.

2020. máj. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Észhez térhet, magam miatt tudom...:D Tinikoromban az voltam szerintem, de lassan kezdtem észhez térni és néha ha visszagondolok, bizony elszégyellem magam.
2020. máj. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyen 80 éves embert is, ha eddig nem jött meg az esze, már nem is fog.
2020. máj. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!