Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem vagyok büszke...

Miért nem vagyok büszke semmire? Soha nem is voltam utólag visszagondolva és most se tudok már az lenni igazán.22/L

Figyelt kérdés
Mindig szégyelltem magam, kevés önbizalom, nagy elvárás magam felé.. és persze semmi nem teljesült úgy ahogy én akartam. 22 vagyok és nem tudom mit akarok az élettől de nem merek semmibe se belefogni ami kicsit is tetszik, mert úgy is elbukom, vagy megtorpanok a megpróbáltatásnál és nem tudok hinni magamban, ezért vagy nem sikerül, vagy csak éppen hogy sikerül. Teljes a kétség magammal szemben. :( olvasok könyveket, próbálom fejleszteni magam, de nagyon lassan megy. Hiába próbálom elhinni azt, hogy elég vagyok, nem vagyok ehhez buta, sikerülni fog, egyszerűen a vége mindig rossz..
2020. máj. 7. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Nehogy azt hidd hogy mindenkinek sikerül elsőre minden!

Próbálkozni kell! Van hogy nem sikerül valami,de újra neki kell ugrani!

Az tud hibázni aki próbálkozik!

Ha ülsz és várod a szerencsét, akkor nem tudsz benne hibázni, de nem is mész semmire az életbe!

Tudomásul kell venni hogy nem vagyunk tökéletesek! 😉

Fel a fejjel...mindenben meg kell találni a pozitívat!

2020. máj. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Találkozzunk.
2020. máj. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!