Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy embert a kutya se...

Ha egy embert a kutya se érdekelte soha egész életében, vagy ha igen, akkor is csak bántották, megalázták, nem jött neki össze párkapcsolat, és még barátai sincsenek, az miért baj, ha a szüleivel él felnőttként?

Figyelt kérdés
Legyen inkább teljesen egyedül belezavarodva a magányba?

2020. máj. 7. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nekem mindegy.
2020. máj. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Mivel gúnyoltak, mit vetettek a szemedre, mivel aláztak állandóan?

Az önbizalom hiánya miatt nem volt párkapcsolatod és alighanem emiatt nincsenek barátaid sem. Az önbizalmad kellene kifejlesztened.

2020. máj. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:

Amúgy sem "gáz" szerintem szülőkkel élni.

Egyetemi volt leánybarátom összeköltözött a fiújával. A srác 28 éves a csaj akkor volt 22. Egy 2 emeletes házban élnek most hárman, úgy hogy 2 fürdő van pl. Tehát nagy a ház. A srác ikertesója meg elköltözött a csajához-aki már a felesége. Mind szülőkkel élnek. Mi ebben a gáz?

A fentebb említett példában még annyira nem gáz, jobb nem egyedül lenni.

Mi se költöztünk volna el apóstól, de már elviselhetetlen volna az öreg...és én is élnék a szüleimmel,m de apám meghalt, anyám meg azt se tudom hol van és kivel...tehát, mi csak ezek miatt vagyunk külön lakásban :D

2020. máj. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
Akarsz róla beszélni? :/// szívesen lelkizek veled :))
2020. máj. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem gáz alapvetően. Hasonlóan vagyok.


A gáz akkor lesz, ha a szülők meghalnak, és akkor maradsz egyedül. Na akkor fog az ember jó eséllyel becsavarodni.

2020. máj. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne csavarodj be. Az nem jó. Elveszítheted mindened.
2020. máj. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!