Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az utóbbi időben ez...

Miért van az utóbbi időben ez a nagy tetoválási mánia, hogy nők és férfiak agyon tetováltatják a testüket?

Figyelt kérdés
Nem elítélni akarom a tetovált embereket csak nem értem miért jó mikor majdnem az egész teste tele van tetoválva vagy csak nagyon sok van rajtuk.Értem én az önkifejezés dolgot de mégsem értem az egészet.

2020. máj. 8. 13:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
60%

Én azért tetováltatok, mert így érzem jól magam, így vagyok önazonos. Más pedig másért. Kicsit olyan ez a kérdés, mintha megkérdeznéd, miért sminkel annyi nő, vagy miért növeszt annyi ember jó nagy szakállat. Ahány ember, annyi motiváció. Nyilván vannak közös pontok, de mindenki más.

Ha valóban meg akarod érteni az embereket, akkor őket kérdezd saját magukról.

2020. máj. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

# 11


Hát a nőknél a smink sokszor önértékelési gondok,megfelelési kényszer mert szokták is mondani,hogy nehéz megfelelni ma a férfiaknak meg ugye versengenek ki mennyire jól néz ki lelkileg is elég megterhelő dolog.Elhiszem ott is van aki azért csinálja valamilyen szinten mert szereti de leginkább társadalmi nyom,ás hozza ki azt a maszkot mert a smink csak egy maszk.

Egyébként mi van azzal az emberrel aki már minden szabad felületet betetováltatott magán,ha akar még azt ,hogy oldja meg?

2020. máj. 8. 20:45
 13/14 anonim ***** válasza:
75%
10. Érdekesmód több tetoválatlan "prolit" ismerek, mint tetováltat, milyen ironikus 😌
2020. máj. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
55%

Kezdjük ott, hogy a tetoválás nem minden esetben proli dolog és feltűnési viszketegségű emberek szórakozása. Ha valaki cukorbeteg, súlyos asztmás, szívbeteg és ezt tetováltatja magára, hogy veszélyhelyzetben az emberek és a mentősök ne gondolják azt, hogy csak részeg, az proli dolog lenne? Ha valakinek öngyilkos hajlamai vannak, éppen megölné magát, de ránéz a karjára, amin a szülei vannak, vagy valami hozzájuk köthető és meggondolja magát, az proli dolog?

A proli tetoválás az az, ami kb 5 perc alatt kiötlik a fejben és 1 óra múlva fent is van. A nem proli tetkó meg évek alatt terveződik.

2020. máj. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!