Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ingtől való rettegés? Létezik...

Ingtől való rettegés? Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Testvérem undorodik/rosszul van/irtózik az ingektől. 13 éves, ha meglát egy inget rajtam, vagy valakin, akkor elkezd félni, sikítani, ilyenek:D mit lehet ezzel tenni? Létezik ilyen?

##fobia ##rettegés
2020. máj. 8. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
5%
Hiszti!
2020. máj. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mármint máson is? Ilyet még nem hallottam. :D


Az, hogy magán nem szereti, kényelmetlennek találja, különösebben nem lenne újdonság. Ebben a korban tulajdonképpen még normálisnak is nevezhető. Szélsőséges esetben akár az is, hogy rosszul lesz, ha hosszabb ideig ilyet kell viselnie.


De másokon tényleg nem értem, miért zavarja a dolog...

2020. máj. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy rossz emléke van egy emberről aki inget viselt?? Vagy esetleg látott ilyesmi filmet?

Lehet hülyeség, csak most ez jutott eszembe.

2020. máj. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=3wwG0ZLzU7w


Figyelj,nekem ez nem tűnik kamunak.Ha ilyen fóbia van,akkor bármilyen.

2020. máj. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4-es: hát az a kövér fickó durván nem 100-asnak néz ki, úgy alapból... :)))
2020. máj. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kettyós, ennyi.
2020. máj. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy emögött valami férfiakhoz való viszonyulás-beli gond, vagy szexuális jellegű gond húzódik.


Nekem ugyanez volt kamasz koromban (na jó, nem ugyanez, de hasonló) számomra az ing a férfiasságot, a szexuális vonzalmat jelképezte, amit nem akartam megélni

2020. máj. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ne szekáljátok a tesód emiatt. Gyerekkoromban szintén ellene voltam, és balhéztam ha inget kellett felvenni. Manapság meg ha lehet ingben vagyok. Hogy mitől változott meg a szemlélet? Elég volt egy-két női vélemény, akik pozítív visszajelzést adtak ezzel kapcsolatban. Majd kinövi, fog Ő még ingben járni. ;)
2020. szept. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Esetleg lehet gombfóbiaja van.


[link]

2021. máj. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!